Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan töltenétek a 18....

Hogyan töltenétek a 18. Születésnapotokat?

Figyelt kérdés
Én sajnos valszeg egyedül fogom , mármint barátok nélkül, kis vacsi és ennyi. Ti hogyan töltöttétek töltenétek?

2020. jún. 26. 22:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Én családdal voltam, akkor még nem jártam bulikba és barátaim se nagyon voltak (sors fintora, hogy a legjobb barátnőmet néhány hónappal utána ismertem meg:)). Viszont elmentünk nyaralni tengerpartra a kedvenc helyünkre, szóval azért nem panaszkodhatok.
2020. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Hát mi nagy bulizósok vagyunk. Bár én még csak 17 vagyok, a 17. születésnapomon házibuli volt, sok havert meghívtam, és jól berúgtunk. A 18. se lesz másképp. Nem követendő példa, de mi ilyenek vagyunk xd
2020. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyáron van, úgyhogy otthon voltam aznap a nap nagy részében egyedül. Este hazajöttek a szüleim, felköszöntöttek, volt torta. Napközben küldött üzenetet pár közeli barát és rokon, de ennyi, nem volt nagy felhajtás.
2020. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Mi van veletek? 12-es vagyok, miért ilyen introvertált mindenki hogy lepontoz azért mert szeretek bulizni?
2020. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Attól mert ti kevés emberrel érzitek jól magatokat, attól másnak egyátalán nem kell hogy így legyen. Én szeretek sok emberrel együtt lenni, ha egyedül vagyok, rámjön a bezártság, letörtség, mehetnékem van folyamatosan, satöbbi.
2020. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb egyedül. Úgy volt hogy párommal megyünk sátorozni. Mire oda értünk összevesztünk, hazamentünk. Én ültem otthol egyedül, ő meg elment csajozni meg csavarogni. 🤷‍♀️ Anya felköszöntött reggel és ennyi volt a családozás. 😀
2020. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
93%

Nekem se volt semmi extra

Pont azelőtt iratkoztam át esti suliba szóval barátaim ott estin még nem voltak,nappaliról meg már nem így suliban nem köszöntöttek fel :D

Hazamentem,volt egy családi meglepetés kajálás tortával ami nagyon jól esett meg másban a legjobb barátom behívott egy moziba

2020. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
76%

Gyakorlatra elmentem, akivel egyutt dolgozok sutott nekem sutit (meg mindig erzem az izet a szamban) aztan haza ertem szuleim elvittek kedvenc helyemre kajalnixd hazaertunk akkor a szomszed feldiszitette a lakast es a szep latvany fogadottxd

Hetveget meg vegig ittam baratokkalxd nagyon szep volt

2020. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
94%
Aznap iskolában voltam. Barátaimnak hála viszont két napra rá hétvégén ünnepeltünk. Én nem akartam semmit, ők nyaggattak, hogy legaláb kocsmába menjünk már le, hisz születésnapom van. Azóta is hálás vagyok nekik emiatt, életem legjobb (utó)szülinapja volt.
2020. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
91%
A családom elvitt engem és az akkori párom egy drágább, különleges étterembe, és még korábban odavitették a kedvenc tortám, és a vacsora végén kihozták a pincérek extra meglepetésként. :) Szóval eléggé kitettek magukért, emlékezetes volt. A többi szülinapom elég pocsékul sikerült, de ez mindig megmarad szép emléknek. :)
2020. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!