Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti sértőnek érzitek ha közeli...

Ti sértőnek érzitek ha közeli személy nem köszönt fel benneteket a születésnapotokon? Ha ti felköszöntitek, ajándékot is adtok neki ő meg annyit se képes írni, hogy boldog születésnapot?

Figyelt kérdés
Az mindig gond neki ha rólam kell,hogy megemlékezzen.Másokról megszokott emlékezni.Amúgy a barátjának tart,de szerintem nem vagyunk azok.Én őt felköszöntöttem üzenetben,utána el is hívott hozzá.Nem első eset,hogy nem köszönt vagy később köszöntött,de az inkább kényszeredett volt.Nem várok ajándékot,bár nem az anyagi helyzete az akadály.De két szót írhatott volna.Érdekes,hogy barátnak tart,de sokszor Karácsonyra vagy Húsvétra se ír,ha írtam volt,hogy nem válaszolt rá.

2018. ápr. 1. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
engem nem zavar, nem érdekel egyáltalán.
2018. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem találnám sértőnek. Elfogadnám, hogy ő nem egy "köszöntgetős" fajta és ennek megfelelően én sem köszönteném fel semmilyen alkalomból...
2018. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van akit felköszönt pl.egy másik közös barátnőt,ők régebb óta ismerik egymást.De már mi is jó néhány éve ismerjük egymást,találkozunk egymással.Úgy gondoltam én is,hogy nem köszöntöm többet semmilyen alkalomból és semmilyen formában.Kicsit rosszul esik,hogy nem képes üzenetet sem irni.Nem indulhatok ki magamból,mert minden ember más de azoknak a személyeknek akikhez személyes ismeretség fűz úgy érzem illik nekik írni másnem a társasági oldalon.Még inkább azoknak akikkel rendszeresen találkozom.
2018. ápr. 1. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: Persze, akihez személyes ismeretség fűz és rendszeresen találkozol vele, illik ilyenkor írni. Viszont, ha ez csak "egyoldalú", akkor nem hinném, hogy illetlenségnek lehet nevezni, ha "leszoksz" róla.
2018. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,az lesz a legjobb.Azt nem szeretném ha kényszerből köszöntene utólagosan és mindig ugyanaz lenne.
2018. ápr. 1. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!