Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátnőm szeptemberben lesz...

A barátnőm szeptemberben lesz 13 éves, mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Tudom, már ezerszer feltették ezt a kérdést, meg én tudom a legjobban, hogy mit szeretne, de szükségem van legalább pár ötletre! Csak használható válaszokat írjatok légyszi, ne olyat, amiben azokat írjátok, hogy ezt én tudom, meg ti honnan tudnátok!

Szóval szeret barkácsolni; olvasni (könyvet nem szeretnék neki adni, de azért ideírtam, hátha...); rajzolni; szereti a kreatív cuccokat és a dekorációkat; körömlakkot és egyéb piperecuccokat nem használ.

Lehetőleg ne legyen nagyon drága!

Köszi!



2020. aug. 5. 12:35
 1/3 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőle
2020. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%

Szia!

Ha van egy közös fotótok egy ilyen ajándék fantasztikus lenne, és szerintem nagyon örülne neki: [link]

Ezt ki tudja majd festeni. Ez olyan 10.000ft körül van, nem tudom mennyiben gondolkodsz. Ha ez túl drága vagy nem akarsz ilyen személyes ajándékot adni, akkor azt ajánlom a Müllerben keress ilyet. Ott van egy csomó ,,Ravensburger paint by numbers”. Én is 13 évesen kaptam az első ilyet és elképesztően oda voltam érte. Amúgy ez egy festmény, amit számok alapján kell kifesteni, de biztos láttál már ilyet. Van minden féle, állatos, mesefigurás, tájképes, csendéletes...nagyon szépek. Online csak az amazonon találtam, itt tudsz szétnézni: [link]

És nem csak ennek a márkának vannak ilyen festményei, csak ezek itthon nem kaphatók, esetleg meg tudod rendelni: [link]

Ezek ilyen 5.000ft körül vannak.

Remélem tudtam segíteni!

2020. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1-es, kérdeztem, de nem mond semmit...

#2 Köszi, ezek nagyon jó ajik, csak az a baj, hogy nekem nagyon drágák... :/

Max. 2000-2500Ft-ot tudnék adni...

2020. aug. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!