Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13-éves vagyok szeptembertől...

13-éves vagyok szeptembertől szeretnék balettra járni. Miskolcra fogunk költözni tehát arra felé kéne egy csoport. Van rá esély?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit késtem de nagyon szeretem hogy ilyen hajlékony vagyok és és szinte bárhol vagyok folyton nyújtok spárgázom stb. (pl: strand otthon suliban ). Gondolom profi már nem lehetek illetve hogy tudnátok e miskolc közelében olyan csoportot ahova járhatok?Ja azt elfelejtettem hogy az egyik tanárom szerint akinek 3 balettos kislány van azt mondta hogy lenne tehetségem hozzá és nekem még nem "olyan" késő.

2017. jún. 14. 18:59
 1/3 A kérdező kommentje:
elírtam bocs tehát az lenne a 2 kérdés hogy szerintetek kipróbáljam e illetve hogy miskolcon vagy a közelében tudtok e csoportot ajánlani?
2017. jún. 14. 19:53
 2/3 anonim válasza:

Remélem segítségedre lesz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..


Jó balettozást.

2017. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia Miskolcon van az IFI ház és ott szerintem van külön balett óra. Odajártam az én is, és szerintem a tanárok jók, maga az épület is kultúrált.

Nem balettozni jártam, hanem másik táncra ahol muszáj volt balettozni:D Nézz utána szerintem.

14/L

2017. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!