Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a 13 éves húgom...

Mit vegyek a 13 éves húgom szülinapjára?

Figyelt kérdés

Mivel már annyira nem kicsi nem akarok neki játékot venni. Könyvet sem tudok mert amit szeret az mind megvan neki. Szeret gördeszkázni, mesét nézni! játszani a gépén, focizni, meg olvasni. Szeret legózni is de szerintem legót inkább nem veszek. És ilyen 5-10 ezer forintot szánnék rá.

Ti mit ajánlotok?

előre is köszi :D



2020. aug. 16. 12:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Pénz, iskolai felszerelés, vagy valamilyen kreativitással, vagy ügyességgel foglalkozó játék, ami a korosztályának megfelel. Pl.: darts, sakk, malom stb.
2020. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Ízlésének megfelelő bögre ( kedvencei egyike rajta ), sál a kedvence sportcsapata emblémájával vagy ha szereti a harry potter sorozatot, akkor valamelyik klubb mintáját. Valami igényes, finom édesség...Szamost tudom ajánalnu
2020. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
91%
Ha sportol akkor ahhoz vmit.
2020. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sokat segítettetek :D
2020. aug. 16. 13:48
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Szia

Én azért nem vennék sulis cuccokat mert szerintem annak senkise örülne :D

Gördeszkát,focilabdát vehetnél vagy ruhákat

Vagy valami könyvet,én unokahúgom is 13 éves és okleveles és azok kapnak könyvet,a repülô díványt kapta és az tetszett neki,de vannak tudományos könyvei is

Ezt nem hiszem el 1-2,miaz igazság,meglepő de igaz,tudtad e


Remélem még ezzel is segítettem :)

2020. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

De lehet csináltatni olyat is hogy keresel egy képet rateszed egy pendrivera és hát nem tudom hol laksz de mi Cellbe szoktunk menmi és ott van egy műhely ahol bármit lehet csináltatnj,vignettát,pólókat,stb.

Csináltathatnál valami pólót valami focival kapcsolatban pl.

És belehet vinni a pedriveot és ők kinyomtassák és ráteszik a kiválasztott pólóra

Ha esetleg nálatok a közelben van ilyen azt is lehetne

De lehet postert is

2020. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

köszi #5. gördeszkája van focilabdája is van (3 is xd). Lehet hogy nem örülne a sulis cuccnak mert anyuval szokták megvenni. Tanácstalan vagyok :(

de azért köszi a válaszokat

2020. aug. 16. 13:58
 8/25 anonim ***** válasza:
49%

Unokahúgomnak is sokat csinaltattunk

Van párna,bögre,póló,vognetta,poster

2020. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#6. hmm ez jó ötlet köszi :D
2020. aug. 16. 13:59
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Szívesen :)
2020. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!