Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen tortával készüljek a...

Milyen tortával készüljek a kislányom 1. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Közeledik a kislányom 1. szülinapja. Nézegettem recepteket, de nem találtam meg az igazit. Szeretnék készülni, bár elég rossz evő, kb. csak belenyalna de nem enne belőle egy falatot sem. Cukros dolgot még nem evett, a túrót nem szereti, a joghurtot megeszi...

Arra is gondoltam, hogy rendelek egyet, amit megkóstolhat, maszatolhat de végülis a család fogyasztaná el.



2020. aug. 27. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Tatin-torta
2020. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyant szeretnétek ami képen is megmarad ajánlom az unikornis tortát joghurt krémmel. ☺️ Vagy ha cukrot nem szeretnél semmiképp akkor szerintem jó megoldás ha valamilyen banános krémet csinálsz hisz a banán magára édes és össze rakod egy diós vagy színezett piskótával.
2020. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
Semmivel, fel sem fogja.
2020. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha úgysem eszik belőle, akkor tök mindegy, milyen a torta.
2020. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A tatin-tortát nem ismertem de rákerestem és jónak tűnik... :)
2020. aug. 28. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy sima tortát rendeltünk. Az a mennyiség amit ő evett belőle úgyis minimális, a vendégek ették meg a nagy részét.
2020. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!