Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 75. születésnapra nagymamámnak...

75. születésnapra nagymamámnak mit vehetnénk?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz neki bármit venni, mert alig jár el otthonról, megvan mindene, képei rengeteg van, porfogója is. Hobbija nem nagyon, főzni se főz már. A napjai abból állnak hogy tvzik meg keresztrejtvenyt fejt. Azt tudom hogy a porszívója a végét járja, de nem lehet csak úgy venni neki egyet, mert biztos hogy olyat választanék ami nekik nem felel meg. Szeretem, de tudom hogy erre kényes. Más használati tárgy nem jut eszembe amire szüksége lenne, pedig jó volna valami olyan ajándék ami megkönnyíti az életét.
ápr. 14. 16:03
 1/9 anonim válasza:
88%
Egy torta és egy szép csokor virág.
ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Keresztrejtveny elofizetes
ápr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
85%

Mi a nagyapámnak vettünk egy speciális ajándékot. Pontosan már nem emlékszem, hol találtuk, de szerintem az internet azonnal kidobja.

Van egy cég, amely megkeresi a híreket, eseményeket, amik az illető születésének napján történtek, és összeraknak belőle egy újságot, amiben van egy új baba érkezett rovat is, ahova az ünnepelt baba fotója kerül.

Talán ez lehetett: [link]

ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
88%

Esetleg elmentek együtt venni porszívót. Ő kiválasztja, ti megveszitek.

Tudom, nem egy tipikus meglepi ajándék de így nem lősz mellé. Mi is így szoktuk.

Vaaagy veszel neki valami finomat amit szeret. Torta/hal tál/hús tál vagy valami.

ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Lehet szerkeszteni keresztrejtvényt online, csináltok több oldalt, számára elrejtett üzenetekkel (22 karakterig működik), összefűzitek.

Nem tudom, ami ilyen korban már hasznos lenne, és megkönnyítené az életét, az lehet, hogy neki még sértés lenne, hiába lenne időt álló.

ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60%

Az én anyai nagyszüleim 74 és 82 évesek, az 52. házassági évfordulóra kaptak egy asszem Chromecast nevű cuccot. Ez azt tudja hogy atalakitja a sima lapostevet okostévére (hangalapu keresés, netflix, youtube, hbo max stb).

Ők nagyon élvezik kb 2 hónapja van meg. Nagyapám, aki eddig vilag életében a tévét nézte, híradó, stb, most le van nyugozve a luxustol hogy o valaszthatja ki hogy mit néz, ráadásul nagy képernyőn.

Nemtom hogy a Nagyid tvje okos e vagy sem, ha nem, akkor ez egy jo otlet sztem, megtanitod neki használni (kb 5x10perc) es nagyon jol ellesz vele.


Gondoltam leirom ezt neked Kérdező es mindenkinek aki a későbbiekben erre az oldalra téved

ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Az utolsó nagyon jó ötlet írt, támogatom. Az hasznos lehet a nagyidnak :)


Nekünk a 75. születésnapon volt egy kis "meglepetés buli".

Egész családot összehívtuk, mindenki hozott valamilyen sütit, volt torta is, rendes vacsora:)

Picike ajándékot is kapott mindenkitől. Én például cserepes virágot vettem neki, de szüleimtől édesség csomagot kapott (amit szintén én állítottam össze), de láttam ajándékot között egy hatalmas, puha plédet is

ápr. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Smoothie készítő?
ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az idő a legjobb ajándék. Legyetek ottan. Ne rohanjatok pár óra alatt el. Töltsétek el együtt el az időt. :) Ajándékba, fényképalbumot a régi fényképekből, ami lehet egy cipősdobozban vannak. Lehet a régi időkről is beszélgetni, nosztalgiázni. Persze egy torta mindenképp legyen, és ne neki kelljen főznie.
ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!