Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehet egy fiú egy lánynak...

Mit vehet egy fiú egy lánynak 18. születésnapjára, ha csak haverok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miket szeret, nem ismerem túl régóta.

2020. dec. 22. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például finom, minőségi csokit. Minőségi, normális kozmetikumo(ka)t. Amíg nem ismered meg jobban, biztosra mennék, ezért vásárolnék édességet vagy kozmetikumot. Ezeket a csajok többsége szerintem mindig kedvezően fogadja.
2020. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy minőségi, finom csoki tökéletes választás. Vagy akár egy finom, drágább pezsgő/bor is megfelelő. Vagy vannak ezek a különböző kis ajándékboltok (minden plázában található, legalábbis BP-n) ahol vannak ilyen kis tárgyak/csokik/piák melyeken rajta van egy 18as karika, vagy valami idézet, de kérdezz meg egy eladót, biztos tud segíteni..
2020. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
67%

Parfüm, csoki, smink

L

2020. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ugyanezt tudom mondani,mint az előttem lévők. Bár engem a haverjaim megakartak szívatni így vettek egy csomag fogamzásgátláshoz való dolgot. Bevallom, amikor nem kaptam nem nevettem, de egyébként jó poén volt ha már 18 lettem. Egyébként ha beszabadulsz a Rossmannba/Dmbe szerintem tuti találsz, olyan parfümöt vagy kozmetikai dolgot, ami tetszene neki.
2020. dec. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!