Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok tippet írni, milyen...

Tudnátok tippet írni, milyen gyerekes dolgokat lehetne venni, egy 30 éves lánynak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Mivel elég fiatalos a barátnőm,szeretném meglepni pár olyan dologgal,amikből azt érzi,hogy attól ő még belül gyerek:)Írnék hozzá egy frappáns képeslapot,gondoltam teszek a csomagba Kinder csokit, Kölyök pezsgőt, lenne még tippetek mit lehetne? Nyalókán kívül? Esetleg valami tárgy? Fontos szempont még,hogy most babát vár, de nem akarom hogy új jöjjön le, hogy most a gyerek kap ajándékot..

2014. aug. 7. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy plüss virágot fog kapni,virág helyett,az később jó lesz a babaszobába is.)
2014. aug. 7. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rakhatnál bele egy plüss macit.. :D azt minden nő szereti (vagyis szerintem.)
2014. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerencsebambuszon is gondolkodtam
2014. aug. 7. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Társasjáték esetleg?:D vannak nagyon jók
2014. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azon én is gondolkodtam,de nagyon nem lesz rá idejük..csak apróságokon töröm a fejem..
2014. aug. 7. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még amit el tudnék képzelni az egy mese dvd-n. Mondjuk a Szépség és a Szörnyeteg, amit közösen megnézhetnétek, és persze majd a gyereknek is be lehetne rakni a lejátszóba ;)
2014. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!