Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 2021ben hol lehetne születésna...

2021ben hol lehetne születésnapot tartani?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek szerveznék meglepetés partit de sajnos nem túl nagy a házunk hogy meglehessen tartani. kb. 10en lennénk és nem igazán van ötletem hol lehetne, így hogy be vannak záeva az éttermek is. Veszprémben vagy esteleg környékén lenne jó. Kültéren sem valami szerencsés, mivel nem mondd túl jó időt. Ha lenne ötletetek nagyon örülnék neki. 16 éves lánynak lesz

2021. jan. 2. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
4%

[link]


... elkepzelheto, hogy tudtok helyet berelni (?), de csak tipp.

2021. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Amíg nem oldják fel a korlátozásokat, addig nem tudsz vendéglátóhelyen termet foglalni.
2021. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Kb csak otthon. Esetleg garázs, én adnám 😀
2021. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy meg mitől meglepetés parti, ha nem az ő házukba szervezitek?? :-D Szerintem szervezd az ő házukba, ha elég nagy. Járványhelyzet van és nem túl biztató, sok dolog, ezért nem igazán tarthatjátok másutt. De tényleg csak 10-en legyetek, mert többen szintén nem szabad. :-D
2021. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!