Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a nagymamámnak...

Mit adjak a nagymamámnak ajándékba?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz 70 éves, és ötletem sincs, hogy mit adjak neki. Ti miket szoktatok a nagyszüleiteknek készíteni?

A válaszokat előre is köszi :)


2021. jan. 27. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Készíteni vagy vásárolni?
2021. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
én mindig a kedvenc krémét adom neki, illetve készítek neki valami személyeset fotóalbumot, képkeretet benne képpel rólunk együtt, vagy varrok neki valamit, esetleg egy szép kendő vagy a kedvenc parfümje.
2021. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyim már 80 fölött van, de nagyon szereti Fábián Janka könyveit.
2021. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig beérkezett válaszokat.

Az egyik válaszadó kérdezte, hogy venni vagy készíteni. Elsősorban kézileg szeretnék készíteni, de venni is szeretnék neki valamit.

2021. jan. 27. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4 Ha szereti az édességeket, akkor süthetnél neki sütit.


Én mamám jóval idősebb mint a tiéd, ezeket szoktam neki venni:

Szép,különleges bonbon, virág(cserepes vagy csokor), hajápoló csomag olyan termékekből amire szüksége van, ezekből is jó minőségűeket, testápoló-kézkrém csomagban, arckrém, illatgyertya, puha plüss takaró, nyakpárna, meleg zokni, naptár az adott évre, vitamin csomag, teacsomag kézműves mézzel. Ilyesmiknek az én mamám nagyon szokott örülni, és igazából mást már nem nagyon tudunk neki venni amit hasznosítani is tud. Tekintve, hogy már nem jár el otthonról régóta, így programokra nem tudjuk befizetni.

2021. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Fess ki egy cserepet mintásra, esetleg egy személyes üzenettel és ültess bele virágot. Ez házilag is készített, meg nem is. (A virágot meg a cserepet meg kell venni)
2021. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Huu, ez a cserepfestes is nagyon jo otlet, en egyszeru akvarell festmenyt adtam neki egyik nyaron, meg is konnyezte, pedig nem az a tipus. De amugy is festegetek hobbibol.,szoval ez kezenfekvo volt.
2021. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

86 éves vagyok. Az unokáimtól egy könyvet kaptam ajándékba: Nagymama mesélj a címe.www.Familium.hu a kiadó.

Kérdések vannak benne a családfáról, az életem eseményeiről a születésemtől kezdve a mai napig. Érdekes visszaemlékezni és kitölteni.

2021. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!