Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ma van a nagymamám születésnap...

Ma van a nagymamám születésnapja. Mit készítsek neki ajándékba?

Figyelt kérdés
Nagymamámnak ma van a szülinapja, és majd este megyünk át hozzá. Szeretnék neki készíteni valamit (minden évbe szoktam minden családtagnak szinte minden ünnepre). De már csak valami kis ízléses rajzra lenne időm:) Azt tudni kell, hogy nagyon-nagyon szeretem a mamámat, és az utóbbi időben még jobb lett a kapcsolatunk, mint volt. Nagyon sok mindent elmondhatok neki, oda-vissza, az egész életéről mesél nekem, megbízunk egymásban, és olyan mintha a barátnőm lenne. Egy mondatban: nagyon sokat jelent nekem! Ma lett 64. éves :) Előre is köszönöm aki valami tanáccsal el tud látni

2013. máj. 21. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Süti, virágcsokor, zselégyertya, valami kis dobozt kidekorálhatsz neki, közös fotóalbum vagy egy nagyobb képkeretbe fotómontázs. Nem tudom mennyi idős vagy, szóval nagyon dedós dolgokat nem akarok írni, ha közben már idősebb vagy. :) Én gyerekként ilyesmiket csináltam a nagymamiknak.
2013. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írj egy verset
2013. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 vagyok, es vegul levelet irtam neki :) azt mondta, hogy a legszebb ajandek amit kapott. :):)<3
2013. máj. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!