Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Illik köszönteni valakit...

Illik köszönteni valakit amikor eléri a születéskor várható élettartamot?

Figyelt kérdés
Nem egy egész év, hanem az van hogy amikor megszületett még kevesebb ideig élt egy ember, de azóta emelkedett, és ezt lehetett sejteni már akkor is. És ő most érte el ezt a számot. Csak eddig még nem hallottam erről hogy ilyenkor köszöntsenek valakit, de mi kiszámoltuk az alapján ahogy az üteme eddig volt az emelkedésnek, és megadnám a módját és köszönteném, csak nem tudom való e. Március 15 lesz egyébként.

2021. febr. 27. 21:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok. Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. Eddig köszöntöttétek, de a 62-diket már nem?

A süvöt köszi, még sosem hallottam!

2021. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Feltétlen.

A következő szöveggel: "elérted, sőt meghaladtad azt a kort, amikorra halálod vártuk"!

2021. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
11: de igen, utána is köszöntjük. Aztán ha a család leg idősebb embere lesz az egy újabb állomás, de egyben szomorú is, mert addig meghalnak az idősebbek. Amúgy nekem 2063.02.14.-én lesz a születésemkor várható élethossz.
2021. febr. 28. 11:21
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Te Kérdező?!? Miért olyan fontos neked ez a várható életkor? Ebben a statisztikában benne van a nulla éves és a 110 éves is. Valaki előbb meghal, valaki később. Rajtad kívül senkinek nem jutna eszerint osztályozni, jellemezni valakit.

11-es vagyok

2021. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tudom, pont ezért. Valaki gyerekként hal meg, valaki meg a leg idősebb lesz a világon. Ez egy átlag, amit ha túllép a jobbak közé tartozik génileg. Ennyi. Nem kell többet bele képzelni, mert a legjobb ajándék az lenne ha mindenki addig addig élhetne ameddig akar. Azért köszönöm hogy le írtad az álláspontodat.
2021. febr. 28. 13:11
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

De ez hülyeség... Gondolom ilyen astomarhaság.


Ki tudja véletlenül balesete lesz vagy valami. Ez most nagyon hülyeség.


Igen van aki magzatkorban elhal és van aki máskor.


Ha már azért 80-100+os az ember aki persze tök jó. De ha neki mondjuk 56 éves kor volt jósolva és az 57-et tölti hülyeség.

2021. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy te most eljátszottál ezzel a gondolattal, hogy milyen érdekes, meg milyen jó, hogy elérte ezt az életkort, de hidd el, nem illik ezzel felköszönteni, vagy ezt akár beleszőni a felköszöntésbe. Persze gratulálhatsz neki ahhoz, hogy milyen fiatalos és kívánhatsz neki még sok boldog születésnapot és jó egészséget, de az alapötletedet vesd el gyorsan!
2021. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Drága süv(sosem hallotta, még ezt a marhaságot)

Szóval drága süv! Gratulálok, hogy elérted az államilag kiszámított halandósági határt. Örömmel vesszük, hogy dacolsz a statisztikával, és még mindig élsz! További jó egészséget kívánunk, de számolj azzal, hogy bármikor lehúzhatod a rolót.


Na ez a köszöntés bizonyára jól fog esni az ünnepeltnek.

Gondolom te is örülnél, ilyen biztató szavaknak. :(

2021. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!