Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Illik köszönteni valakit...

Illik köszönteni valakit amikor eléri a születéskor várható élettartamot?

Figyelt kérdés
Nem egy egész év, hanem az van hogy amikor megszületett még kevesebb ideig élt egy ember, de azóta emelkedett, és ezt lehetett sejteni már akkor is. És ő most érte el ezt a számot. Csak eddig még nem hallottam erről hogy ilyenkor köszöntsenek valakit, de mi kiszámoltuk az alapján ahogy az üteme eddig volt az emelkedésnek, és megadnám a módját és köszönteném, csak nem tudom való e. Március 15 lesz egyébként.

2021. febr. 27. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazán bunkó dolog lenne. Hajrá!
2021. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ellenséged..... 😂😂
2021. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rokonom, és szeretem. Egész pontosan a süvöm.
2021. febr. 27. 23:01
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocs ez félre érthető volt. Nem azt kívánom hogy na élt eleget, haljon meg, hanem pont azt sugalom hogy korán már nem hallhat meg, de van tovább : család leg idősebb emberévé válhat, település, megye, ország, stb, akár jelenlegi, vagy mindenidők listáján. Tudom hogy elsőre bunkón hangzik, de a társadalom egy harmada a nyugdíjas kort sem éri meg, 2% pedig a felnőtt kort sem. Amit meg megértél azt senki nem veheti el. Ez lenne az üzenete.
2021. febr. 27. 23:06
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Nem értem... Ki az a süv?
2021. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Most arra gondolsz, hogy illik-e köszönteni egy 90 évest vagy akár egy 100+-os embert?! Hát hogy a fenébe ne! Persze nem úgy, hogy "ó, már rég meghalhattál volna"!😀

Ui:Mi az a süv?

2021. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Ki a süvöd?
2021. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]



De ezt az élettartamot nem értem... Megjósoltátok neki, hogy csak 70 éves korig él azt betölti a 71-et vagy mi?

2021. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A süv, az idősebb női rokon férje, 61.15 év. Kiszámolva azt hogy hogyan emelkedett mind a férfiaknál, mind a magyaroknál. 1960ban, nem vezették, most már frissítik gondolom akár havonta is, de mi ezt kiszámoltuk, nem én, de érdekelt az eredmény. Amúgy tavaly korosztályt váltott, és mondtuk is neki hogy időskorú lett, és azon sem sértődött meg. Mi lazán kezeljük az efféléket, de így még nem köszöntöttünk senkit.
2021. febr. 28. 10:17
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon hülye.
2021. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!