Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ötletek szülinapi programokra?...

Ötletek szülinapi programokra? 17 éves lesz a barátnőm.

Figyelt kérdés
Barátnőmnek a 17. szülinapja lesz.(én is lány vagyok) És vele együtt szervezem az egész bulit. Hívnánk 10-15 (fiúk lányok egyaránt) embert, de szeretnénk ha lennének programok, hogy ne legyen szanaszét mindenki. Alkoholos italok lesznek. Viszont ha valaki tudna ajánlani valami jó kis programot/játékot, jól jönne. Fontos, hogy végig az udvaron lennénk.

2021. márc. 20. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vinnék alkoholt és nem hívnék ennyi embert se, illetve este 8-ra mindenki érjen haza. Egy jóakaró szomszéd (vagy egy vendég, esetleg a szülei) feljelent, mindannyiótokat megbüntetnek a járványügyi szabályok megsértése miatt.
2021. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább egy “ott alvós” bulit terveznék a tényleges szűk legeslegjobb barátokkal a járványügyi intézkedések miatt 😅

De mivel kerti partit akartok, valószínűleg később lesz és talán addigra visszavonják ha szerencsétek van!

Az alkohol mértékkel nem nagy probléma, szerintem ennyi idősen mindenki iszik 😂

Mi amúgy mindenféle ivós játékkal szoktunk szórakozni, meg most a TikTokon is volt egy trend, h mindenféle hülye témáról adnak elő ppt-t (mi nagyon jó, főleg ha “őrült” a baráti társaság)

2021. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Max 10 fő enged3lyezett... COVID!
2021. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
16-17 éveseknek alkohollal? Falra hányás lesz a legfőbb program.
2021. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen játék h leültök ketten egymással szemben. Neki vízzel teli a szája és te mesélsz 1 viccet. Aztán fordítva.
2021. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, nincsenek "szigorú" szabályok, és a szomszédokat nem zavarnánk, hiszen messze vannak tőlünk nagyon. Szeretnénk egy jó bulit, hiszen november óta nem igazán mozdultunk ki, az iskola lefoglalt minket, stb...
2021. márc. 21. 16:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki segíteni próbált, és nem a járványügyi szabályokkal jött:) itt nincs kijárási korlátozás, hálistennek.
2021. márc. 21. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hivnék meg olyan sok embert, csak akikkel nagyon jóban vagyok. Játéknak valami társasjáték, kártyajáték, activity vagy sör pingpong meg ilyesmik. Mi ezeket szoktuk csinálni házibuliban.
2021. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Maradj otthon,b@meg!
2021. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
sex orgia
2021. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!