Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adjak online...

Milyen ajándékot adjak online barátnak?

Figyelt kérdés
Szóval megismertem egy fiút online és már jó ideje beszélünk, de sajnos külföldi ami azt jelenti hogy nagy a távolság köztünk. Nemsokára lesz a szülinapja és meg szeretném lepni valamivel, de nem tudom mi az amit online is meg lehetne valósítani.

2021. márc. 29. 08:52
 1/3 anonim válasza:
100%
pl: csinálj egy videót amiben leírod neki, hogy mit szeretsz benne stb és közben szóljon a kedvenc zenéje
2021. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy?
2021. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Régóta barátok vagytok, akkor nyilván azt is tudod, hogy miket szeret/szeretne, mik a hobbijai, stb... 15-18 év körül csokit mindenképp vennék a helyedben, egy levelet, amiben személyesen írsz neki, megköszönve, hogy a barátja lehetsz, ha szeret olvasni akkor könyv az ízlése alapján, videójáték, dezodor, bármi, amit szeret.


18 év fölött esetleg alkohol egy vicces üzenettel, csoki, szintén egy levél az írásoddal, egy könyv. Szerintem más nem is kell, ne aggódd túl a dolgot, hidd el, ha jó barátok vagytok már az is jól fog esni neki, hogy gondoltál rá, és személyesen küldtél neki valamit.

2021. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!