Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Milyen ajándékot tudok adni egy online barátnak?

Szóval hamarosan itt lesz a születésnapja, de nem tudom hogy milyen különleges dologgal lepjem meg, mert nagyon szeretem.Mivel ő Budapesti, én meg Debreceni, nem tudnék neki tárgyilagos ajándékot adni.Augusztusban lesz a születésnapja, de ő jóval előtte lejön Debrecenbe, találkozunk személyesen.Akkor azért nem szeretnék neki adni semmit, mert az nem olyan, mintha a szülinapjára adnám, meg milyen már ha jóval előtte odaadnám.

Szóval a lényeg, hogy milyen ajándékot tudnék neki adni, amit így interneten keresztül meg lehet oldani?Gondoltam videóra, de az több szempontból megbukott.Gondolnék valami "képeink collage-ra", de az se az igazi.Szóval mit javasoltok, mit adjak neki így online?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ajándék, barát, online, ismerős, Budapest, Debrecen, album, kép

2017. jún. 12. 18:35  Privát üzenet  

A válaszok
Hát de levelet meg csomagot tudsz neki küldeni, azért a posta még működik... :D

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. jún. 12. 20:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem omlott össze a magyar állam, de akkor tegyük fel, hogy postán mit küldjek. :D

# 2/4Időpont 2017. jún. 12. 21:34 Privát üzenet

"Lemegy Debrecenbe?"

Lifttel, vagy van lépcső is?:)

Adjál neki egy jelképes délibábot.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. jún. 12. 21:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, lesétál, hisz a szomszédban él.

Amúgy lehet én vagyok a hülye, de milyen délibáb?

# 4/4Időpont 2017. jún. 13. 16:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
► Hol tudok Doctor Who-s ajándékot venni/rendelni Magyarországon belülről? ◄
Milyen ajándékot adhatok online?
A Csábításból jelesben a hallowen-e ajtókkal nyerem egy ajándékot de sehol nem találom . Mit csináljak, mással is történt ilyen már ilyen?
Találkozom jövő héten egy kínai sráccal, már régóta csevegünk online azt mondta az anyjának is meg kell felelnem utána tervezhetünk tovább. Hogyan tudnák mégis a kedves maminál...
Valaki tud valmait erröl a honlaprol? : Simultan Online Média Kft. Rendelni akartam ajándékot tölük de vagy nem küldtek emalilt h vissza igazoljam a megrendelést vagy küldtek de...
Gravirozott ajándékot szeretnék venni! Hol a legjobb, olcsobb? online megrendelni szeretném. Fénykép küldéssel!

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!