Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen meglepetéseket tegyek...

Flora08 kérdése:

Milyen meglepetéseket tegyek még a születésnapi ajándékdobozba?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm születésnapjára készülök, 30 éves lesz. Az ajándékot már kitaláltam, a nővéremék az esküvőjükre kaptak hasonlót, onnan jött az ötlet. Vettem egy kis fadobozt, amiben a teafiltereket szokták tárolni. A doboz belseje hat kisebb részre van osztva. Arra gondoltam, hogy mindegyik rekeszbe tennék egy-egy apró kis csomagot, valami frappáns, rövid szöveggel, pl.csokit, kozmetikumokat, ékszert. Azt szeretném kérni, ha van ötletetek, hogy mit tehetnék még bele, osszátok meg velem :) Körülnéztem az interneten, de nem tudtam, hogyan keressek rá, pedig biztos, hogy más is készített már ilyet. Fontos, hogy tényleg csak apró dolgok férnek bele, egy-egy rekesz 6x6 cm. A belső elválasztó elemek kivehetők, ha nem fér bele valami, át lehet variálni úgy, hogy két nagyobb és két kisebb rekesz legyen benne (remélem, érthetően írtam le). Előre is köszönöm! :)

2021. márc. 30. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd üresen, az lesz ám csak a meglepi! 😉
2021. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ajándékutalvány, kulcstartó
2021. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!