Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan tudnám a a legjobb...

Hogyan tudnám a a legjobb barátnőmmel megkedveltetni a meglepetéseket?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek szülinapjára szeretnék egy kis meglepetéssel keszulni,de sajnos kiderült hogy nem szereti a meglepetéseket.Szerintetek most mit tegyek? Teljesen mondjak le a meglepi szervezéséről vagy esetleg próbáljam meg?

#születésnap #félek nem tetszene neki
2018. jan. 15. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Milyen meglepi lenne?

Mert ha ez a filmekből terjedő "meglepetésbuli", amikor az ember fáradtan menne haza pihenni, erre ott talál egy rakás embert, attól én is kibuknék...

2018. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereti a meglepetéseket, akkor ne akarj meglepetést csinálni neki, mert nem fog örülni.
2018. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Legyen az a meglepetés, hogy nem szervezel meglepetést!

Méltányolni fogja.

2018. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Sugd meg neki elore mi lesz a meglepetese!
2018. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Megelepetés bulit én sem díjjaznék csak úgy.

Pl egyik szülinapomon a férjem oda csöditett egy rakat meglepetés embert. Még jó, hogy reggel véletlenül meghallottam, így egész nap a szülinapomon rendbe vágtam a lakást stb..., hogy ne égjek, hogy kemény munka hét után minden kupis volt. "SZuper" szülinap volt, úgy, hogy egésznap takarítottam, mikor inkább pihenni akartam volna. Ha tudok róla akkor egész héten egy egy szobát áttakarítottam volna, hogy ne maradjon szombatra minden.


Aztán azt sem díjjaznám, ha melegítöben vagy szakadt farmerben elcsalogatna a bulimra.


Ami viszont jó megleptés buli, ha eleve bulizni hívod, de nem mondod meg, hogy kik lesznek ott, vagy mit csináltok. Meglepetés, hogy mi lesz, de nem váratlan meglepetés.


Ajándékban viszont szeretem, ha nekem való meglepetést adnak.

2018. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hanem szereti a meglepetéseket, ne akard meglepni.
2018. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
97%

#6

Ennél igazabbat nem is szólhatott volna senki.


Vannak emberek, akik nem szeretik a meglepetéseket.

Ők nem csak a meglepetés bulikat, de az előre nem ismert ajándékokat, váratlan, bejelentés nélküli látogatókat, az előre el nem tervezett dolgokat, tulajdonképpen az ismeretlent nem szeretik.


Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lehet egy jó szülinapi bulit tartani (már ha ez volt a terved), csak kérdezd meg mit szeretne és beszéld át vele, még ha csak egy szimpla ajándékról van is szó.

2018. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mai csirke, de mai napig nem szeretem a meglepetéseket, nem lehet azt megszeretni
2018. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer voltam meglepetésbulin, elbújtunk a barátnőm szobájában, tucat ember, hazajött munkából, halk káromkodás, majd zakatolt a vécébe, és behallatszott, ahogy hangosan, recsegve fingik-fosik-már elnézést. Mindenki beröhögött, amikor bejött meg baromira megijedt....de aztán örült. Hát én nem örülnék. :DDD
2018. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megkedveltetni,csak fogad el. Nem kell megérteni, nem olyan, mint te, ez van. Nem szereti a meglepiket, ne lepd meg.
2018. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!