Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak neki? Többi lent

Mit adjak neki? Többi lent

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek 3 hét és szülinapja lesz. Már hónapok óta gondolkozom, hogy mit adjak neki, de csak most jutottam el odáig, hogy segítséget kérjek. Mivel mindenbe beavatjuk egymást és több rokonomnak is volt mostanában sznapja így neki elmondtam miket adok nekik és amit nem sikerült megvalósítani arról is tud szval azt nem adhatom. Bármi szóba jöhet, kép, rajz bármi. Fontos hogy saját készítésű legyen!! Rendelni nem tudok most!! Boltba meg nem jutok el

Előre is köszönöm a segítséget! És bocsi a helyesírási hibák miatt



2021. ápr. 9. 15:53
 1/9 anonim válasza:
100%
Rajzolj egy képregényt a közös dolgaitokról.
2021. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod #1!
2021. ápr. 11. 08:29
 3/9 anonim válasza:
Mi a hobbija?
2021. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az infók lemaradtak róla. A hobbija tánc/torna, fotózás, rajzolás kb ennyi. Ha van még kérdésetek nyugodtan!
2021. ápr. 11. 20:53
 5/9 anonim válasza:
100%
Habnem akarsz drága dolgot, akkor papírceruza. Nagyon olcsó, de mindenkinek szügsége van rá aki rajzol. Gondolom nem 500 ft értében keresel, szóval mondjuk 2. ajándéknak jó
2021. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
*Ha nem
2021. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi #5 :)
2021. ápr. 11. 21:50
 8/9 anonim válasza:

Ahogy felettem is írták, elég fontos szempont a hobbi, illetve miket szeret csinálni. Én pár éve barátnőmnek a poén kedvéért egy elsősegély dobozt adtam neki, amit tele pakoltam közös fényképekkel, bepanthen kenőccsel és más személyes dolgokkal. Kizárólag ismerve az akkori énünket, ő elég extrém csajszi volt.:)

Mi mindig inkább megörökített "emléket" adtunk egymásnak.

2021. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad, #8!
2021. ápr. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!