Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Közeleg a szülinapom a párom...

Nuray kérdése:

Közeleg a szülinapom a párom kérdezte hogy mit szertnék, nem régóta vagyunk együtt egyébként de nem tudom mit kérjek hogy ne költsön rám sokat?

Figyelt kérdés
25éves nő vagyok egyébkén ha ez segít tanácsot adni.
2021. ápr. 27. 18:28
 1/5 anonim válasza:
90%
Mondd meg neki, hogy lepjen meg valami aprósággal, esetleg egy programmal. Ha még friss a kapcsolat az duplán jó, főleg, hogy most kicsit több lehetőségetek van kimozdulni. :)
2021. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Neked kellene tudnod, hogy miket szeretsz. Anélkül nagyon nehéz ötletelni, azon túl, hogy ne legyen drága.

Ha nagyon nem jutsz előrébb, küldöm az antikváriumos kívánságlistámat, az átvétel során pedig dicshimnuszt fogok zengeni önzetlenségedről :) Amilyen hangom van garantáltan örök emlék lesz :D

Ékszereket viselsz? Én nemrég találtam egy nagyon szuper ékszer webáruházat (de csak miután helyben sokkot kaptam az ezüst fülbevaló áraktól, de fémérzékeny vagyok :( Még postaköltséggel is olcsóbban jöttem ki a fülbevalóval, plusz két ezüst medállal unokahugomnak és a legjobb barátnőjének, mint a helyi 50 %- os árengedményes lehetőséggel.

2021. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Kérhetsz egy bögrét (és akkor majd minden reggel a párodra gondolsz, mikor iszod a teát)

Sapkát, sálat, az is olyan, hogy a párodra gondolsz, mikor hordod.

Én nagyon szeretem a tarka írószereket is, sokszor kapok ilyesmit ajándékba.

2021. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Kérjél,egy nyulat neveld fel utána meg is lehet sütni .
2021. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a program jó ötletnek tűnik, még a személyes tárgyak is hogy úgymond mindig velem legyen.
2021. ápr. 28. 09:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!