Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Akinek december 24.-en van a...

Akinek december 24.-en van a szuletesnapja,hogyan volt megunnepelve a szuletesnapja?

Figyelt kérdés
Kisfiam tavaly szenteste szuletett, es mar egy ideje foglalkoztat,hogy hogyan lenne szamara legjobb. Nevnapra nagyobb ajandek, karacsonykor pedig szinten egy kicsit tobb? Vagy napvnapra szokasos, karacsony delelottjen szulinap,este karacsonyi aji,es karacsonyi vacsora tortaval?
2021. máj. 17. 08:12
 1/4 anonim válasza:
57%
Nekem az egyik kistestvérem december 25 én született és december 23 án van a névnapja úgyhogy ő egy hatalmas ajándékot a szokott kapni.
2021. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Anyukám Éva volt. A karácsonyi ajándékok mellé kapott egy csokor virágot. Ennyi.
2021. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%
Az én lányom szintén tavaly (2020.) december 24-én született. Mivel a családommal délután szoktunk karácsonyozni, ezért arra gondoltam, hogy otthon lenne egy ünnepi ebéd és azután kapna ajándékot. Külön szülinapra és külön karácsonyra. De ez még biztos alakulni fog 1-2 alkalom tapasztalata után. Tortát is az ebédhez ennénk, mivel este nem eszünk amúgy sem nasit. A nevét is direkt úgy kapta, hogy nyáron legyen a névnapja.
2021. máj. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Édesanyámnak aznap van.

Külön kap születésnapjára és Karácsonyra ajándékot, nem vonjuk össze, tortát is szoktunk csináltatni. Amíg gyerek volt, akkor sem vonták össze.

Névnapja 8 nappal korábban, a házassági évforduló meg 2 nappal előtte van. :D

2021. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!