Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Adnátok pár ötletet hogy mit...

Adnátok pár ötletet hogy mit vegyek a férjem 26. Születésnapjára? Decemberben lesz de szeretnék időben felkészülni, semmi ötletem nincs.

Figyelt kérdés
Valami nem túl drága de mégis maradandó ajándékot szeretnék. Hátha ti ötletesebek vagytok mint én. Elóre is köszönöm.

2016. nov. 1. 16:41
 1/5 anonim válasza:
Gyerek.
2016. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LuLu17 válasza:
Nekem 27 éves a bátyám, most született nekik egy kislányuk.. Támogatom az előttem szólót. :D
2016. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 24 hetes kismama vagyok :)
2016. nov. 5. 17:47
 4/5 LuLu17 válasza:
Akkor viszont gratulálok a kicsihez!! :) Egyébként szerintem az ajándékválasztás attól függ, hogy mit szeret csinálni. Esetleg a munkájával vagy a hobbijával kapcsolatos ajándékok is bejöhetnek. Hozzáteszem, hogy az otthon barkácsolt dolgok akár maradandóbbak is lehetnek. Ezeket tudom ajánlani, ha a legnagyobb ajándék már úton van. :)
2016. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem hallgasd meg, kényeztesd, csinálj kuponokat, amit akkor beválthat. Ez szerintem nem érintheti rosszul, és akár maradandó lehet. :D
2016. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!