Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol/ hogyan ünnepeljük meg a...

Hol/ hogyan ünnepeljük meg a 16. szülinapomat a barátnőimmel?

Figyelt kérdés
Június végén lesz a szülinapom és nem tudom hogyan kéne megünnepelni, a vírushelyzet miatt sok lehetőség ki van zárva pl mozi vagy hogy elmenjünk valamilyen szórakozóhelyre a barátnőimmel, viszont nálunk házibulit sem lehet tartani, ha lehetne akkor sem tudnám jól megszervezni mert soha nem volt még nálunk házibuli, de még csak nem is mentem el egyre sem (amikre meghívtak azok a vírus miatt végül elmaradtak). valakinek van bármilyen ötlete hogy hova mehetnénk ünnepelni (budapesten) vagy inkább felejtsem el az egészet idén is?

2021. jún. 13. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Jöjjenek el hozzád nappal, beszélgessetek, egyetek meg egy tortát, ajándékozzanak meg, aztán este hazamennek. Egyszerű de nagyszerű program, senki sem szakad bele, nem kell szervezni, mégis jól érzed magad azokkal akik fontosak neked.
2021. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon bulizni szeretnétek akkor béreljetek ki valami helyet, rengetek ilyen hely van erre a célra. Vagy nekem 1-2 ismerősöm limuzint bérelt és ott ünnepeltek. Igazából ez attól függ hogy mennyi lenne a keret rá, mert ezeket bérelni általában nem túl olcsó. De ha valami egyszerűbb kell akkor amit a #1 írt az is egy jó megoldás. Vagy esetleg még egy étterem teraszára is kiülhetnétek enni-inni valamit, a meleg miatt szerintem jó lenne és védettségi igazolvány sem kell, közben beszélgetnétek aztán utána mennétek hozzátok tortát enni
2021. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dobjátok össze a pénzt, és béreljetek ki valami helyet mindentől távol, ahol senkit nem zavartoj.
2021. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menjetek el egy parkba vagy ki a természetbe ahova akartok. Vigyetek kaját, zenét, piknikezzetek.
2021. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!