Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van valami ötletetek, hogy...

Van valami ötletetek, hogy mit csinálhatnánk a barátnőimmel a szülinapomon?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hülye kérdés...

Alapvetően arra gondoltam, hogy hallgathatnák közbe zenét, de én metált és rockot hallgatok többnyire, egyik barátnőm pop-ot, a másik kizárólag K-pop-ot, a harmadik meg többnyire Chert. Szóval szerintem ez veszett ügy. 😅

Az érdeklődési köreink hasonlóan rendkívül közeliek. XD Én olvasni szeretek meg animét nézni, egyik barátnőm animés szintén, a másik imádja a filmeket és a könyveket, a harmadik pedig rajzolni és lovagolni szeret. Nagyon közös téma sincs.

Gondoltam arra, hogy esetleg "felelsz vagy mersz"-et játszhatnánk, de azért az nem 3 óra. Vagy simán beszélgethetnénk, de az meg lehet, hogy unalmas lenne, meg nem lenne közös téma. Külön-külön tudnám, hogy mit csináljunk, meg nem félnék, de annyira mások. Tanácstalan vagyok, mit lehetne csinálni?

Ja meg az egyikük "rendkívül éretten" kiakad ha nem vele foglalkozok.

Ha van valami ötletetek akkor megírnátok?

Ha valamit nem részleteztem amit kellett volna, szóljatok.


(A vendégek 13 és 16 év közötti lányok.)



2020. febr. 5. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Társasjáték esetleg?
2020. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozi, pizza, bowling?
2020. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

film, pizza, pattogatott kukorica/csipsz/sós kukac(puffasztott kukorica?)/kekszesdoboz/ kekszeszacskó, őszibaracklé, málnalé, palacsintasütés, lángos-sütés

Jó, azért ennyi kaja nem kell, de válasszátok ki, amelyik:D:D

2020. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

*Ja és amúgy pl


Ki-kivel-mikor-hol-(hogyan)-mit csinál.

Uno-kártyázás is jó:)


A ki-kivel,stb. az úgy néz ki, hogy akár több is mehet körbe egyszerre; akár mindenki kezdhet is folyamatosan újat. Tehát az első ember, akinél a cetli van, ráír egyet, ami arra a kérdésre válaszol, hogy kit. Ez lehet létező személy, meg kitalált lény is. És akkor miután beírta, lehajtja, és tovább adja a következőnek. Aki pedig beleír valamit, ami a kivel-re válaszol. Ő is lehajtja, ő is továbbadja. A kövi ember beleír valamit, ami arra vonatkozik, hogy mikor. És akkor amikor megvolt az utolsó válasz is, kibontjátok, és felolvassátok. Mondjuk ehhez kell picit kreatívnak lenni, hogy ne fulladjon ki a játék. Meg van még pl piramisos játék is, hogy van x darab műanyagpiramis, meg játéktér, meg ilyen kis köralakú kártyácskák (ennek most nem tudom a nevét);meg pl tik-tak bumm, ez meg ilyen szóalkotós játék, de úgy megy, hogy bekapcsoltok egy kis műanyag bombát (nem valódi), és akkor amikor az befejezi a ketyegést, akkor nemtom, mi van; de szóval mindig valaki felhúz egy kártyát, és akkor van rajta egy szórészlet, és olyan szavakat kell kitalálni, amiben az az adott szórészlet benne van. Meg van még pl ilyen játék, hogy Doubled, talán ez a neve; van többféle is; ez meg olyan, hogy mindenkinek osztunk egy saját kártyát (ilyen köralakúak), meg van középen egy pakli is, és akkor egyszerre fordítjátok föl/egyszerre nézitek meg, hogy kinek mik vannak a lapjain; na, szal, az a lényeg, hogyha a kezedben lévő lapon van valami kép, ami a középen lévő paklin szintén van; akkor bemondod, hogy pl "hóember", és akkor leveheted a pakli tetején lévő lapot. De viszont lehet, hogy közben a másik ember is talál közös szimbólumot a saját lapja meg a pakli között, úgyhogy gyorsan kell elkapni,mert különben a másik szerzi meg. És aki a legtöbb lapot gyűjti, nyer. Ja és utána ha levetted, akkor mindig a legfrissebben kezedbe kerülő lapot kell nézned, hogy van-e egyezés.


vagy még pl a ki-kivel stb-nek van még egy olyan változata is, amikor mesét írtok, és akkor lehajtjátok azt mindig.

2020. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"meg nem lenne közös téma"

Ha nincs közös témátok, hogyan lehettek mégis barátnők?

.

2020. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 ők nem ismerik egymást, csak én ismerem őket. Külön-külön van közös téma, csak egyben nincs.
2020. febr. 6. 12:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat. ❤
2020. febr. 6. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulószoba esetleg? Rengeteg téma közül választhattok, csak sikerül olyat találni, amit mindenki elfogad.
2020. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Cards Against Humanity? Van magyar változata is(Tescoban volt szerintem), de otthon is lehet csinálni.

Sorozat,felelsz vagy mersz is nagyon jó.Just dance? Mi hetek óta azt nyomjuk és jókat röhögünk.

2020. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!