Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Akik már külön élnek, tartatok...

Akik már külön élnek, tartatok születésnapot a családnak, barátoknak? Ha nem, vártok ajándékot?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel messze élek anyukámékkal csak telefonon beszéltem az elmúlt pár évben, szülinapomkor sosem tudtam hazajutni.

A legutóbbi nagyon gáz volt, tok egyedül töltöttem, illetve a bátyám beugrott 5 percre meginni egy sört aztán ennyi.

29.szülinapom volt életem legrosszabbja.

2021. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
71%

Haljak meg, ha értem: ha nem akarok gyereket, akkor én vagyok a legfurcsább ember a világon, de bezzeg aki csinál, az 18 éves korában kidobja a gyereket, és még arra sem méltatja, hogy felköszöntse a születésnapján, és persze a gyerek se köszönti a szülőt? Deee azért én vagyok az aki magányos lesz öregkorában, mert a gyerek nem nyitja majd rám az ajtót...


Oké, nyilván tök logikus és én vagyok a helikopter...

2021. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es: látom, nem fogod fel a kérdést, a szövegértelmezés nem megy???


Arol nem volt szó, hogy a szülök kidobták volna a gyereket, meg arról sem, hogy a szülö nem akarja felköszönteni a gyerekét, hanem csak arról, hogy nagyon sokan (aki felnönek és nem maradnak a szüleiknék örök gyerekként) elköltöznek, máshol, a szülöktöl távolabb élnek, ott van a munkájuk, saját családjuk és nem tudnak minden egyes alkalomra összejönni.

Föleg, akik netán nem országon belül élnek, nekik semmi esélyük a családi születésnapozásra!


Kérdezö: nálunk telefonhívás van, megköszöntjük egymást szóban, ajándékot meg csak kisiskolás korig adunk.

2021. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Nem, gyerekkoromban sem volt tartva csak néhányszor, ajándék címén meg kaptam valamit, amit amúgy is meg kellett venni pl. új szandál a kinőtt helyett vagy valami nyári ruha (május végén születtem). Gimiben már sosem volt semmi. Felnőttként sem tartom így különösebben, van süti és a párom ajándékoz de amúgy nem várnám el. Anyám telefonálni szokott, apámat nem izgatja szülinapom :D
2021. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ajándékozunk úgy is, hogy a "gyerekek" (azaz öcsém és én) már kirepültünk. Én szeretek ajándékozni, és "elvárom", de nekem elég egy tábla csoki is vagy egy netes képeslap, vmi jelképes apróság.
2021. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!