Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Főnöknek (nő) mit vehetnék...

Főnöknek (nő) mit vehetnék ajándékba ilyen kis apróságot amiről eszébe jutok majd mindig? (én is nő vagyok)

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 20:27
 1/6 anonim válasza:
26%
Miért cél hogy eszébe juss?
2021. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Én ritka gusztustalannak tartom az ilyent, minden tekintetben.

Akkor is, ha az egész kollektíva szokása. De ha csak egy teszi, az kiemelten taszít. Persze mindenki úgy helyezkedik, ahogy tud.

Ha tehetséged, megbízhatóságod, szorgalmad, elkötelezettséged kevés, akkor tedd ezt.

2021. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem akár mit, mert emlékezni fog kitől kapta. Akár a munkában használható tárgyat, ami folyton a szeme előtt lesz. Lehet ötletes ajándékot, vannak ilyen tollak, választhatsz olyat ami illik a munkakörhöz, ilyenekre gondolok, de rengeteg más fajta is van:

[link]

[link]

Elég akár 1 darab is.

Hasonló kulcstartót is vehetsz, vagy valami kisebb ajándék csomagot, benne egy személyesebb tárgyal.

2021. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Undorító volt látni, ahogy kollégák sorban álltak a főnöknő névnapján az ajtaja előtt. Meg is alázta őket, ahogy csak tudta.
2021. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Elég szóban megköszönteni.
2021. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

Miért akarsz eszébe jutni?

És ő is akarja hogy eszébe juss?


Egyébként ha nem ismered annyira, hogy magadtól is vegyél neki ajándékot, akkor inkább ne is vegyél semmit. Az ilyen személytelen kacatok mint toll, kulcstartó stb. úgyis csak a fiók mélyén végzik majd…

2021. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!