Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek 12 éves lány...

Mit vegyek 12 éves lány unokatesómnak a szülinapjára? Az ország másik felében, Pakson laknak, és ritkán látom. Most lett 12 éves. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy trollokat ne írjanak pls.

2021. aug. 3. 20:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*trollok
2021. aug. 3. 20:52
 2/21 anonim válasza:
92%
Zseléstoll készlet, könyv (a Leiner Laura - SZJG-t olvastam ennyi idősen, nekem nagyon tetszett), ajandékutalvány ruhás boltba (vagy bármilyen másba), ha esetleg sportol, akkor egy, a sporthoz kapcsolódó tárgyat. Amúgy mennyit szánsz rá? Mik a lány érdeklődési körei?
2021. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 semmixd321 válasza:
100%
Hát mit szeret?
2021. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez attól is függ hogy mik a hobbijai, ha például szeret festeni akkor nyilván ecseteket, meg festéket. Egyébként szerintem képeslapnak/desszertnek mindenki örülne.
2021. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 semmixd321 válasza:
100%
Ha szeret valami filmet vagy sorozatot akkor ahoz valami erekjét én ezeknek a mai napig örülök.
2021. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha rajong valakiért/vsn példaképe olyan tárgyat amin ő van rajta.
2021. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szüleit hogy milyen könyveket/sorozatokat/filmeket szeret és valamelyikhez merch-öt. Szerintem annak örülne.
2021. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Az első válaszolóval egyetértek, Leiner Laura vagy más tini könyvek mehetnek. Bár ez attól függ, hogy szeret-e olvadni még hogy nem olvasta-e már ezeket. Mindenesetre a csokival nem lehet mellé lőni. Vagy szintén különleges, színes tollak, esetleg egy füzet aranyos mintával. Ezek a legalapabb ajándékok, amiket akkor szoktak adni, amikor nem ismerik a szülinapos ízlését.(😂)

De esetleg kérdezd meg a szüleit vagy mondd nekik, hogy vegyenek neki valamit a nevedben (az utóbbi elég személytelen, de viszont praktikus és azoknak ajánlom, akiknek teher az ajándék kiválasztása).

2021. aug. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Olvasni, sakkozni, sportolni (foci, pingpong) de ezeket úgy én is szeretem, és mindenünk meg van belőle. Utolsó jó ötlet amit mondasz, majd szólok a szüleinek, hogy vegyenek
2021. aug. 4. 08:24
 10/21 anonim válasza:
100%
Könyvből sosincs olyan, hogy elég. Tippként még az Időfutár is jó, ha ledarált már minden LL-t
2021. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!