Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen játékot, vagy mit...

Milyen játékot, vagy mit vegyek egy 11 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami olyat aminek nagyon örül(egyébként ő olyan hogy mindennek örül, legalábbis ezt mutatja). Szereti a lovakat, állatokat, a csajos dolgokat, könyveket. Gondoltam olyanra is, hogy elvinni valahova, de a vírus miatt kiszámíthatatlan mi lesz 1-2 hónap múlva.

2021. aug. 16. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valami csillogós ékszer készítő szettet vagy csillámtetoválás sablont és készítéshez dolgokat adnék. Esetleg meg lehetne kérdezni a szüleit, hogy van-e olyan, amire vágyik csak nem kapta meg és esetleg közösen megvenni neki. Egy lovaglásra is bármikor el lehet menni!

Ha nem szeret olvasni akkor is vannak nagyon jó érdekes, színes atlaszok/tudományos válogatások. Barkácsolós, gyöngyfűzős esetleg.

2021. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Még az jutott eszembe, hogy a mostani kötelező tankönyvek egyenlők a nullával, így akár azt kiegészítő könyvek is jók lehetnek! Biológia, földrajz, kémia, fizika témakörben kaptam régen zsebkönyveket, volt amit onnan értettem meg, mert ott volt róla rendes képes ábra..
2021. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ajándék utalvány, zselés toll, lányos könyvek(pl. LL), bizsuk, táska, hátizsák, lemoshato körömlakk, iroszertarto, "aesthetic pictures" amiket kinyomtatva egy ilyen világítós csipeszes keptartora lehet tenni, vagy más szobadekor.
2021. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva sulival kapcsolatos dolgot nem vennék :)

Ha szeret olvasni, akkor könyvutalványt. Lehet kicsit személytelennek hat, de olyan könyvet tud belőle venni, amit ő szeretne. Én ennek örültem a legjobban.

2021. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van érdeklődési köre, ami jobban foglalkoztatja, ezt kellene kideríteni. Az ajándékutalvány talán valóban személyzelen, kicsit idősebbek már jobban fel tudják mérni az értékét. Én 11 éves koromban jobban örūltem a kézzel fogható dolgoknak. Persze minden gyerek más és más. Nagyon szép képes ismetetterjesztő könyvek léteznek szinte minden témában, ezek nem is olcsóak, de ehhez tudnod kellene az érdeklődési körét.
2021. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csillámtetkó készítő szett
2021. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ken babát
2021. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!