Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy ing tényleg kevés szülinap...

Egy ing tényleg kevés szülinapi ajándéknak az unokaöcsémnek?

Figyelt kérdés

Faterom szerint erőltessem meg jobban magam, mert egy ruhadarab az kevés az unokaöcsémnek. Most lesz 21 éves, és ismerem a stílusát, tuti tetszene ez neki, ezt néztem ki:

[link]



Ez tényleg kevés? Mit gondoltok?

Sztem tökre illene hozzá elvégre hasonló ruhákat hord, szereti a rózsaszínt, (még a haja is rózsaszín) szerintem ez tökéletes.

Apámnak van igaza vagy nekem?



2021. aug. 26. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát felénk a ruha az nem ajándék, hanem szükséglet. Ez a linkelt cucc elmondhatatlanul ronda, elkepzelnjj enm tudom, hogy tetszene valakinek.
2021. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szokványos darab, ha szerinted tényleg bejönne neki, akkor azt mondom hogy nem kevés.
2021. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted tényleg tetszene neki, akkor kötve hiszem hogy azt fogja nézni, hogy csak ezt kapta tőled.

Ne hallgass apádra.

2021. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát van aki ezt felveszi utcán?:D Amugy meg na, unokatesoknál mi nem is szoktunk ajandekozni, komolyan akkor havonta kéne kb valakinek.
2021. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4. Hidd el, sokkal extrémebb ruhákba is jár :D ez semmi azokhoz képest.

Köszönöm a válaszokat.

2021. aug. 26. 09:59
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ilyen a stílusa akkor bőven elég. Én se szoktam unokatesóknak semmit adni. Sőt tesómon meg anyámon kívül senkinek, nekik is max valami jobb csokit vagy piát. Nem is értem sokat minek csinálnak ilyen nagy ügyet az ajándékozásból.
2021. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha illik a stílusához, ráadásul tetszene is neki, akkor nem kevés ajándéknak.
2021. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben nem az ajándék értékét nézi az ember, hanem hogy tényleg neki szól-e, az ő ízléséhez passzol-e. Nem, szerintem nem kell több ajándék. legalábbis én jobban örülnék valami olcsóbbnak ami tényleg nekem szól, mint egy drága vacaknak ami csak porosodni fog.
2021. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
A szándék a fontos! Nem kevés és biztos tetszene neki
2021. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ez ajándéknak. Nekem is van családtagom, aki nagyon figyel az öltözködésére, ha kapna bármilyen ruhát a szülinapjára, azt biztos értékelni ő is. Szóval ha valaki figyel az öltözködésére, akkor szerintem simán lehet ruhadarabot vásárolni, értékelni fogja. Meg azért ne felejtsük el, hogy egy ing se 500 forint, általában minden ruhadarab jó pár ezerbe kerül, szóval na, kevésnek semmiképp se kevés árilag sem szerintem.
2021. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!