Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy a 13...

Hogyan érjem el, hogy a 13 éves unokaöcsém ne jöjjön be amikor fürdök?

Figyelt kérdés

nincs kulcs az ajtóhoz, ezért nem fogunk most ajtót cserélni...

annyi a bajom, hogy tudja jól hogy fürdök, de be sem kopog, bejön, végigmér, majd pisil vagy kimegy... annyira gáz már szerintem ennyi idősen...

én 22 vagyok, abszolút gusztustalannak tartom ezt az egészet...


2019. ápr. 29. 12:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
2019. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Most jön az, hogy nem jó a retesz, mert lyuk lesz az ajtófélfán...
2019. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy unokaöcséddel együtt laksz? A te szüleidnél laktok, vagy az övéinél.


Szerintem abszolút gáz, hogy évtizedeken át laknak az emberek olyan házban, ahol a fürdőszobát, WC-t nem lehet zárni. Ez nem neked szólt, kérdező, hanem a felnőtteknek, de önmagában emiatt is el akarnék jönni onnan, ha a helyedben lennék.

Ha befelé nyílik az ajtó, annyit tehetsz, hogy raksz egy faéket az ajtóba, aminek nekinyitják az ajtót és elakad benne.

Vagy riglit lehetne fölszerelni. Elég baj, hogy a felnőttekben föl se merült, ill. fütyülnek rád, ha mondtad nekik.

Már az is használhatna, ha ők mondanák a 13 éves kamasznak, hogy ne csinálja ezt.

2019. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=-lNFJt10w1E


Amúgy meg kérdezd meg az anyját, mikor a gyerek is ott van, hogy rá is szokta e verni a farkát a kis perverz.

2019. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Mennyivel idősebb a tesód, hogy már ilyen idős az unokaöcséd?


"Hogyan érjem el, hogy a 13 éves unokaöcsém ne jöjjön be amikor fürdök?" El kell mondani neki. Ha az édesanyja jelenlétében teszed, ciki is lesz neki.

"nincs kulcs az ajtóhoz, ezért nem fogunk most ajtót cserélni..." Azt nem kell, csak a zárrészt, hogy egy kallantyú elforgatásával kulcs, retesz nélkül is zárva legyen.

"annyi a bajom, hogy tudja jól hogy fürdök, de be sem kopog, bejön, végigmér" Sokszor áll már neki, és kell a fantáziához a táptalaj.

"én 22 vagyok, abszolút gusztustalannak tartom ezt az egészet..." Az is. Javaslom, hogy vegyél Playboyt, Penthouset, ami a kezed ügyébe akad. Amikor legközelebb családi összejövetel van, és ott vagy te, a fiú és az anyja, kérd meg a fiút, hogy legközelebb se kopogással, se anélkül ne menjen be a fürdőbe, ha ott vagy és végképp ne méregessen téged, hanem nesze bammeg, erre verd ki, és dobd oda a magazinokat.

2019. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Zuhanyfüggöny 1000ft...
2019. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
"Zuhanyfüggöny 1000ft..." Üvegfalú zuhanykabinra is? Ez a gyerek törölközés közben ugyanúgy bemenne. Az ellen meg nem véd.
2019. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 kovpet ***** válasza:
93%

Annyira hihetetlen nekem ez a "nincs kulcs az ajtóhoz"-szöveg. Mintha valami megváltoztathatatlan természeti törvény lenne.

2 perc egy zárcsere, 1500 forint egy zár és csak egy csavarhúzó kell hozzá. Szólj a szüleidnek vagy valami haverodnak, hogy csinálja meg.

2019. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Már rég kirakta az újabb kamuhülyeséget a Családi rovatba, haladhatunk. Vajon ez szerződésbe van foglalva?
2019. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Ne mondd már, hogy ez kérdés! És hogy ajtócsere kellene hozzá :-) biztos nem.

Bemész egy zárboltba, és válogathatsz a különböző zárok, reteszk, beakasztós kallantyúk között. Amelyik tetszik. Nem olyan drágák.

Otthon csavarhúzó, és felszereled.

Bezárkózol, ha fürdesz.

Ennyi.


Egyébként meg írtak hasznos ötleteket előttem mások is.

2019. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!