Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tartsak meglepetés szülinapi...

Tartsak meglepetés szülinapi bulit a férjemnek?

Figyelt kérdés
A férjem a hónap végén lesz 40 éves, és nem tudom tartsak e neki meglepetés bulit. Egyrészt a járvány miatt, másrészt ha össze is jönnénk kB húszan, az nagyrészt az én családombol lenne, mivel anyósom miatt ők szinte senkivel nem járnak össze. Én sem igazán vagyok jóban vele. Ráadásul anyósomék elváltak, apósommal alig tudnak meglenni egy légtérben. Szóval katasztrófa az egész. Örülni viszont biztos nagyon örülne neki a férjem, és nagyon szeretném meglenni. Azt meg nyilván nem tehetem meg, hogy anyosomat nem hívom..

2021. nov. 14. 16:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
11%
Én a helyedben nem erőltetném. Eddig már többször megcsalt, ráadásul olyan kis luvnyákkal, ami már rád nézve is szégyen.
2021. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Én a barátait hívnám meg, nem a rokonait. Pláne, ga ilyen problémás a család. De csakis akkor, ha tudom, hogy örülne neki.
2021. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Most függetlenítsünk a COVID-tól, mert arról eltérőek a vélemények.


Ha tartanék meglepetés bulit, akkor kizárólag barátokkal.


A család meg egy más tészta. Egy családi ebéd vagy vacsora aztán annyi! Azt meg megállapodás alapján vagy te rendezed, vagy az anyós.

2021. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Lehet meglepetés bulit tartani 6 emberrel is, nem kell mindenáron tömeg. A lényeg, hogy az ünnepelt azok társaságában jól érezze magát és szeresse, de minimum kedvelje őket.Eszembe nem jutna ilyen bulit tartani az anyósommal, vagy az apósommal, pedig jó a viszonyunk. De ők sem éreznék jól magukat számukra ismeretlen emberek között, akikkel még generációs szakadék is van. Tartsátok külön, biztos, hogy az anyósnak is meghittebb lesz köszöntenie a gyerekét családi körben!
2021. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat 🙂
2021. nov. 14. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is a barátokra szavazok. Nekem nyáron volt a 40. szülinapom, nem volt ugyan meglepetés, de csupa kedves barát jött. Anyósom meg anyám is felköszöntött persze, de nos, hát, az nem lett volna buli, na. :)
2021. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Nincs mit. Az ilyen latroktól továbbra se várj túl sokat.
2021. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
1-es, te honnan veszed, hogy a kérdezőt megcsalta a férje? Egy betűt nem írt a kettejük magánéletéről. Biztos, hogy ide akartad írni a válaszod?
2021. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az 1-es/7-es egy idióta, aki minden partnerkapcsolathoz ilyeneket írogat!
2021. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
51%
"az nagyrészt az én családombol lenne," ez inkább a te bulid lenne . ha ő szereti az össszeröfenéseket akkor igen , ha ne bulizós akkor nem
2021. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!