Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukátok karácsonyra,...

Az anyukátok karácsonyra, szülinapra mindig meglepetés ajándékot vesz vagy ti mondjátok meg hogy mit szeretnétek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém általában nem tudja, mire is lenne szükségünk, mi tetszene,úgyhogy évek óta vagy megkérdezi, vagy pedig pénzt kapunk. Idén azonban feszengve elénk állt, hogy nagy baj lenne-e ha inkább AJÁNDÉKOT venne.. Hát mindketten örültünk, hogy van még kedve ilyesmivel szórakozni:D Kíváncsi vagyok, mit találhatott ki..
2010. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában mondja, hogy írjunk listát, ruhát meg úgy ad, hogy én választom ki. De ebben az évben még nem mondtam meg, mit kérek, mert kíváncsi vagyok, hogy így mit kapnék :).
2010. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában van egy amit én kérek, és van egy, ami meglepetés.

Nem kell nagy dolgokra gondolni.

Tavaly bőröndöt kértem, és benne volt egy pulóver, amit őt vett ajándékba, és aztán kiderült, hogy nem is jó, se rám, se senkire a családban:-)

Idén még nem tudom azt sem, hogy együtt karácsonyozunk-e...

2010. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!