Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 2 eves kisfiunak milyen...

2 eves kisfiunak milyen ajandekot vennetek szulinapjara?

Figyelt kérdés

Sogornom fia jovoheten lesz 2 eves es nem tudom mit kene venni neki. Anyosom szo szerint minden szrt megvesz neki, sogornomet kerdeztem, annyit mondott ne vegyunk semmit. De azert en megiscsak vennek neki valami akar hasznosat. Jatekautobol van vagy 100, nagy domper, funyiro, homokozo, ruhaja is nagyon sok van, cipoje, szandalja, konyvei is vannak...

Van valami jo kis otletetek?


2022. máj. 21. 23:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%

Én is ilyen helyzetben vagyok, pont most a kétéves születésnap kapcsán.

A szülők nem véletlenül mondják, hogy semmit se vegyenek. Teljesen jó az, ha pénzt adsz és a szülő a gyerek szükségletei szerint rákölti.

2022. máj. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán értem, hogy miért kell megsértődni itt a kommentek kapcsán.

A szülők nem véletlenül mondták amit mondtak.

2022. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%
Egyeseknek lételeme semmibe venni az adott gyerek szüleit.... pedig az ilyen kéréseket a jóindulat szüli, a fölösleges pénzkidobás elkerülésére.
2022. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%
Ha a szülő kéri, hogy ne hozzanak ajándékot a gyereknek, akkor ezt tiszteletben kell tartani, és kész!
2022. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
92%
Utcakréta
2022. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
92%

Én legót szoktam venni szinte mindig; ilyen kicsiknek még duplót.

Vagy esetleg kis könyvet, az is nagyon jó.

2022. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik szülő azt mondja, hogy a gyereknek ne vegyél semmit, az általában arra gondol, hogy ne legyen huszadik dömper vagy Barbi. Viszont kis fogyó szarságoknak szoktak örülni, mondjuk gyerektetoválás, kedvenc édesség, kifestő, zsírkréta, lufik... Szóval ami úgyis elfogy. Természetesen a gyereket ill. családot figyelembe kell venni, ha a család világképébe nem fér bele a tetoválás, akkor nehogy azt vigyél ajándékba. Érdemes előtte lecsekkolni a szülőknél is, hogy a kiválasztott dolgokat viheted-e, vagy valamiért tiltólistán vannak.
2022. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 NTBS ***** válasza:
77%
Adj pénzt a szülőknek. Majd ők eldöntik, hogy mi kell.
2022. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!