Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagy félelmem, hogy a születés...

Nagy félelmem, hogy a születésnapi bulimon nem tudok mindenkivel egyformán foglalkozni, törődni, aki eljön. Ti ezt mennyire szoktàtok elvárni egy születésnapon?

Figyelt kérdés

A barátaimat úgy hívtam el, hogy mindenkinek legyen ismerőse rajtam kívül is. Szóval ha valakivel nem lesz idő vagy alkalom beszélgetni, akkor is könnyen jól tudja érezni magát.


Ti, ha elmentek egy születésnapra, akkor mennyire esik rosszul, ha a szülinapos nem annyira ül oda hozzátok? Vannak ott más barátaitok is, szóval nem egyedül lennétek, tegyük fel mással közben jól érzitek magatokat, meg a társaság is nyitott, kedves, csak éppen a szülinapos mással beszélget többet, olyannal, akinek már hazament, vagy nem is volt ott a társasága.


2022. aug. 1. 10:32
A kérdező szavazást indított:
Ha jól érzem magam közben másokkal, akkor nem zavar.
Rosszul esne, ha nem beszélgetne velem, hiszen miatta jöttem
Elég, ha üdvözöl és a végén normálisan elköszön, meg megköszöni, hogy eljöttem, megértem, hogy sokan vagyunk és sokfelé kell figyelnie
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Előbb jöjjenek is el annyian, aztán aggódnék ezen.

Hivatalosan üdvözléskor neked illik fogadni a vendégeket, távozáskor pedig a vendégeknek illik félre hívni a házigazdát.

Egy óránál kevesebb ott tartózkodás nem számít teljes értékünek. Az is beszélgetésnek számít, hogy bemutatkoznak a számodra ismeretlenek és megkérdezed tőle, hogy honnan ismerik egymást.

2022. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad áll.

Ha annyi vendéget hívsz, amennyivel foglalkozni tudsz, kérdésed okafogyottá válik - no és veled együtt mindenki elégedett lesz.

2022. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Tulgondolod, tulaggodod az egeszet, mar most azon gorcsolsz hogy mi lesz ha nem lesz ultra-szuperidealis minden pont ahogy eltervezted. Engedd el. Lazulj el. Menj el pszichologushoz hogy irjon fel valami szorongasoldot.
2022. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!