Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. Születésnapra milyen...

18. Születésnapra milyen ajándékot vegyek/csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek októberben lesz szülinapja. Nem szoktunk ajandekozni szuletesnapon, de most 18.eves lesz igy azert szeretnék valami szemelyreszolot adni. Csak az a baj, nincs igazan kozos kepunk es olyan dolog sincs aminek nagy rajongoja lenne. Tehat van valami ötletek? Nem nagy/sokra gondolok. Pl nekem az egyik otletem az a nagy heliumos lufi es a kedvenc alkoholos itala

2022. aug. 27. 14:30
 1/5 anonim válasza:
88%
pia mindig jó ötlet :)
2022. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem örültem piának a 18-on, sztem valami kreatívabbat kellene
2022. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pancsi22 válasza:
100%

(Előre is bocsi, egy kicsit hosszú lesz.)


Az én barátnőmnek egyszer 365 darab cetlit adtam egy szép üvegben. 5 kategóriát csináltam, mindegyiket más színű papírra nyomtattam: viccek, idézetek, különleges szavak, érdekességek és saját gondolatok. Minden nap egy éven keresztül tudott olvasni egyet. Visszajelzéséből tudom, hogy a viccek fájtak néha,de amúgy tetszett neki az ötlet, még ki is tűzte a cetliket a falára.


Hasonló ötlet egy másik barátomtól: ő olyat csinált egyszer, hogy gyufás dobozokat ragasztott össze, hogy úgy nézzen ki, mint egy kis fiókos szekrény. Mindegyik fiókot felcímkézte, hogy "motivációs idézetek" vagy "közös emlékek", és ugyanúgy cetliket csinált a fiókokba. Nem 365-öt, de azért többet egy-egy fiókba.


Kicsit időigényesek ezek az ötletek, de személyesek. A kategóriákat persze, ki lehet cserélni mással is. Ha a barátnőd értékeli az ilyen dolgokat, akkor megér egy gondolatot. :)

2022. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 azert gondoltam piara mert szeret inni🤣

#3 köszi az ötletet, nagyon tetszik

2022. aug. 27. 19:25
 5/5 NTBS ***** válasza:
Valami egyedit.
2022. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!