Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek nagymamám születésn...

Mit vegyek nagymamám születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nagymamám 70 éves lett, és ezért szeretnénk párommal meglepni valami drágább dologgal, de nem tudom, hogy mi lenne jó ajándéknak.


Ami eddig eszembe jutott, hogy vennék neki aranyékszert (Gyűrű vagy fülbevaló). Vagy esetleg egy igazi, jó minőségű női táskát, mert erre mindig sajnálja a pénzt. Vagy ami még eszembe volt, hogy egy drágább üzletbe kapna vásárlási utalványt, hogy vegyen ott magának jó minőségű, és kényelmes cipőt, mert erre is sajnál költeni.


Tanácstalan vagyok kicsit. Utalványt, használati tárgyat elvileg nem illik ajándékozni.


2022. okt. 16. 11:30
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a táska az jó, és akkor még lehetne belecsempészni csokit, vagy esetleg névre szóló bögrét, kötényt stb.
2022. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy olyan embernek aki nem akar magára költeni, semmiképp ne vegyél utalványt.

Jó lenne tudni hogy pontosan mit szeretne (akár táskán, akár cipőn belül), hogy ne vegyetek potyára semmit. Én elvinném magammal vásárolni valahova ahol vannak ilyen boltok, bemenni körülnézni, hátha kiszalad a száján hogy mi tetszik neki. Ha lehetőséged van rá, akár anyukádat is megkérdezheted hogy van-e ötlete.

2022. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Aranyra semmi szükség, egyrészt elképesztően drága, másrészt úgyse hordaná, pláne ha az alapdolgokra se költ. "Bögrét, kötényt" nehogymár, ne gagyiskodj el egy születésnapot! A táska jó, ha biztos vagy az ízlésében. Az utalvány is megengedhető, szerintem nem sértő.
2022. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A táskára szavazok én is. Több évig bejár majd neki, mindig jól jön.

Vásárlási utalványt semmiképp, az olyan személytelen és tovább fogja a ajándékozni.

Cipőt azért nem, mert ahhoz mindenképpen kell ő is. Lehet hogy csak az árakat fogja nézni és nem is azt választja, amit szeretne, hanem amit olcsónak gondol. (Tapasztalat)

Még esetleg bekereteztetni egy közös fényképet pluszba a táskába belecsempészni, hogy valami személyes is legyen benne :)

2022. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eetleg befizetni egy hétvégi wellness hotelbe ?

Anyukám nemrég azt kapta tőlünk a 72. születésnapjára.

2022. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Nade ne egyedül kelljen már szegénynek wellnesseznie!
2022. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem legyetek vele. Szánjatok rá időt. Az a legértékesebb dolog az ő korában.
2022. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!