Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a nagymamámnak...

Mit vegyek a nagymamámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

87-et tölti drága nagymamám. Ő az az igaza magyar vidéki nagymama :) az is marad örökre. Hiába veszünk neki ajándékokat mindig elrakja. Egy halom konyhai edény,ruha és használati tárgy van amit elrakott hogy szépen megőrizze.

Rengeteg cserepes virága van, rengeteg képe van rólunk amiket a tiszta szobában őriz. Teljesen tanácstalan vagyok még ha csokit is vettem neki odaadta legkisebb unokáknak.Egy angyal nagymama. De nagyon kérlek segítsetek. :)



2018. febr. 7. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem próbáltok kitalálni neki valami élményt? Együtt a család, valami kis közös program, nagy családi evés-ivás. Érthető módon neki már a tárgyak nem sokat számítanak, attól lesz a legboldogabb, ha együtt töltheti az időt a szeretteivel. Biztos vagyok benne, hogy ez lenne a legértékesebb ajándék számára. Vagy valami fiatalkori hobbi, amit szeretett csinálni, vagy valami amit mindig is szeretett volna, de nem volt rá lehetősége.
2018. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogyha karácsonykor ha elvittük rokonokhoz ebédre 3 órakor már szólt hogy menne haza meg rugdosta a lábam hogy vigyem haza. A hobbyja a varrás 2 varrógépe is van :D De köszönöm
2018. febr. 7. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez nehéz ügy. Valóban az lehet a legjobb ajandék neki, ha csak felköszöntitek valami aprósággal és minél több időt töltötök vele a születésnapján (is).
2018. febr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret sokat távol lenni otthonról, mint írod, akkor meg nem kell "elhozni", hanem hozzá menni is minél tovább ott lenni , beszelgetni, foglalkozni vele.
2018. febr. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hobbija a varrás, akkor ehhez kapcsolódó ajándékot vegyél.
2018. febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az én mamám is pont ilyen. Mi ágyneműt vettünk neki karácsonyra, de azt ki se bontotta. Anyák napján egy arborétumba vittük, az tetszett neki, mert amúgy szeret utazgatni meg ugye a virágokat is imádja... Meg szeret fotókat kapni rólunk, esetleg adj neki azt valami szép albumban vagy keretben. Abból soha nem árt egy "újabb", mint ami kint van neki...

Vagy süssetek neki valami szép tortát (esetleg arra is lehet fotót nyomtatni), azt biztos nem adja oda másnak, hanem együtt eszitek meg.

2018. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nagy csokor élő virág, egy kellemes ebéddel, ahol az egész család ott van. Biztos tetszene neki.
2018. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!