Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek apumnak születésnap...

Mit vegyek apumnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tudni illik nagyon szeret szerelgetni, főként autókat, és mellette cigizik, eddig egy elektromos gyújtóra esett a választás és egy nagyon "jófej" bögrére. De úgy érzem hiányzik még valami, mi lehetne az?
2022. nov. 9. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Anyukádat, hátha van valami ötlete! :)
2022. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vibit
2022. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj titokban akarom meglepni őket, és anyumnak se tudom mit vegyek. :D
2022. nov. 9. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy sokzsebes szerszamtartos szerelokotenyt, vagy mellenyt . Ha tobb penzed van es Apu a tehnika mestere, talan orulne egy dronnak, lehet hogy szeretne egy vizipipat vagy egy kubai szivart,de ha olcsobb ajandekot szeretnel, valamilyen szerszamot, biztos van ami hianyzik.....Szerelokesztyut, vagy egy mokas salat sapkat, kotottet vagy simledereset a nevevel, vagy kezdobetujevel,stb
2022. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret színházba, stand up estekre járni? Esetleg forma1?
2022. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon rajong az ilyen helyekért, és hát már szerelőruhája van, kesztyűje annál inkább, de kínos lenne megkérdezni hogy mekkora a keze, meg le is buktatnám magam. Valami apróságot nézem a kocsijába, szerintem az megteszi.
2022. nov. 9. 17:10
 7/9 Zowie válasza:
A gyújtóba még gravíroztatni is lehetne valamit, meg szerintem jópofa a csavarkulcs végű evőeszköz szett, bár kicsit húzós az ára, nem tudom mennyi neked ami még belefér.
2022. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már össze szedtem mindent, a kocsiba kapott egy jópofa kis propellert amit a légköndifújóra kell nyomni és pörög, a tölthető elektromos öngyújtó, és még készítek valami kis apróságot neki.
2022. nov. 9. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már nem aktuális, de azért leírom: ismerősöm, aki szintén nagyon szeret szerelni, kapott születésnapjára szerszám alakú csokit.
2022. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!