Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok segíteni egy verssel?...

Tudnátok segíteni egy verssel?Édesapámat 70. születésnapjára szeretném meglepni egy rövidke személyes verssel.

Figyelt kérdés

Pl 3x4 soros.

Mindene a túrázás, gyűjti a köveket, szereti a spirituális dolgokat, lekvárokat főz, van egy gyönyörű unokája. Esetleg ha valahogy a végére bele lehetne szőni, hogy ő a köves ember.



2023. ápr. 25. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Észre sem vetted, hogy elszálltak az évek!

Kőszívűnek nem tartott soha, senki téged!

Lábad nyomán elmaradtak utak, völgyek, hegyek,

Napsugárba csomagolva üzennek a jelek...


Férj lettél, apa,végül nagyapa is mára!

Senki másnak nincs szerintünk ilyen unokája!

Nagypapa szeme fénye, család drága kincse,

Nagypapáját jó sokáig sziklának tekintse!


Te vagy a családunkban az örök erő, alap!

Vállaidon pihennek szilárdan a falak!

Köves emberként ismernek, mégsem vagy te kőből!

Jusson még neked jó sok éltető erőből!


Kezed alatt készüljön még ezer üveg lekvár!

Figyeli majd lépteidet száz szerető szempár!

Nem számít, hogy milyen gyorsan szaladnak az évek,

Ugye tudod, hogy mennyire szeretünk mi téged!

2023. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Esetleg még ha bele lehet szőni: régebben műszerész, volt sokan ismerték, saját kezéből épített fel egy nyaralót
2023. ápr. 25. 23:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma a 0 % a válaszomra. Arra akartam kilyukadni, Apád 40-50 éve ismer. Tisztában van vele, hogy nem vagy képes megírni magadtól egy ilyet. Aztán amikor átadod vagy felolvasod.......mókás lehet.....
2023. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3 Egy ismerősöm most kapott a fiától egy madárpókot.

Függetlenül attól, hogy a rühellem a pókokat enyhe kifejezés, feltételezem, hogy csak ismeri annyira az apját a gyerek, hogy egy ilyen nyolclábú borzalom ideális ajándék a számára.

2023. ápr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Normális ember egyeztet a másikkal,mielőtt élőlényt ajándékoz. Máskülönben a legfelelőtlenebb és legostobább ajándék.
2023. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legalábbis felnőtt emberek között.
2023. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 Csak egy példa volt arra, hogy ami az egyik szerint pocsék ötlet, az ajándékozottnak tetszhet.

Egyébként én kaptam úgy Daniel Steel könyvet, hogy nem szeretem. Három oldalnál nem jutottam korábban tovább, mert annyira nyálas nekem. A mai napig az az egyetlen könyve, amit elolvastam, mert gyerek vette nekem a saját zsebpénzén, mivel szeretek olvasni, és biztos örülni fogok.

Van, amikor a szándék a fontos.

2023. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pocsék példa volt, de legalább a Steel könyvekben hasonló a véleményünk🙃 egyet én is elolvastam, mi lehet a sikere kulcsa. Még keresem......na mindegy, valaki csak rittyent ide egy verset, vagy jó lesz az első is. De azért a kérdést olvastad? Személyes verset???? Ki a pöcs tudna itt személyes verset írni a kérdezőn kívül.....hagyjuk Bro, elengedtem. Nem ment át az üzenetem, pedig nem volt benne rossz szándék.
2023. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De, átjött, de a személyeset én úgy (is) értelmezem, hogy róla szóló, személyre szabott.


A kérdező majd eldönti.


Hát ha az életem múlna rajta sem tudnám megmondani, hogy melyik könyve volt, de a végén a srác talán meghal. Meg mintha lett volna gyerek is. Nem hagyott valami mély nyomot.

A három oldalas meg mintha a Titanicon kezdődött volna, hogy süllyed a hajó. A menned kell - nélked nem résznél eluntam.

2023. ápr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ChatGPT verset kiválóan tud írni.
2023. ápr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!