Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyának születésnapra?

Anyának születésnapra?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ismered anyámat, nem tudod mit szeret, na ennél vmi frappánsabb válasz jól jönne.

Pedagógus, szeret kreatívkodni, szereti megtermelni a kertben a zöldségeket, szeretne fogyni, szeret úszni.

Fogalmam sincs, hogy mit adhatnék neki születésnapjàra.

Tuti tippje van valakinek?



2023. jún. 6. 09:09
 1/5 anonim válasza:
26%
Zéró kólát, meg egy szobabiciklit
2023. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%

Hány éves vagy?


Mennyi zsebpénzed van az ajándékra?

2023. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
Masszázsutalványt, Szobai kondigépet (pl taposót) , Közös képes emléktárgyat, Egy nagyobb virágot, Festőkészletet, Puzzlet.
2023. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valami egzotikusabbat a zöldségek kapcsán szerintem, valahogy kérdezz utána van-e valami, amit szeretne.

Biztos van valami.

Fogyásába nem szólnék bele, az egy nagyon személyes dolog és egyedi, ami másoknak bejön, Neki nem garantált.

Fogyáshoz többször kevesebbet egyen és mozogjon, majd szépen le megy ha beindul az anyagcseréje és több víz fogyasztás.

Érdemesebb a kertje fele gondolkozni szerintem.

2023. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Masszázsutalvány vagy egyéb szépségápolási utalvány, kiültethető virágot vagy növényt, uszoda bérlet, wellness hétvége.
2023. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!