Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha apám...

Mennyire normális, ha apám nem tudja, hogy mikor van nekem és anyának a szülinapja, de elvárja, hogy észben tartsuk az övét?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Az én apám sose tudta iskolás koromban, hogy épp hanyadikos vagyok. Mikor felhívta a sulit, hogy szóljon, hogy pl betegen fekszem otthon, akkor nem tudta megmondani, melyik osztályban tanulok. :)

Emellett a tesóméval összetéveszti a születési hónapunkat és napunkat.


Figyelmetlen.

2015. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi nem igazán jegyez meg dátumokat, ha ez nem tetszik, akkor segíteni kell nekik. PL falinaptárra bejegyezni a fonosabb esetményeket, akkor azért csak észreveszik.
2015. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a születési dátumom a wifi jelszó :D így mindenki kénytelen megjegyezni XD
2015. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy önző,pökhendi alak lehet apukád.Mi az,hogy elvárja,hogy az ő dolgait tartsátok fejben,a tieitekre meg szarik?
2015. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém tudja, mert előtte van 3 nappal! :D Így valami rémlik neki, de ha itthon van a bátyám, akkor néha összekeveri a nevünket, bár ezt a rokonságban is "megoldja", szóval elnézem. :D
2015. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ragassz ki egy cetlit, szülinapod előtt 2 nappal a tükörre, hogy holnapután születésnapom van.


Ha nem reagál rá , ti se vegyétek figyelembe az ő szülinapját se névnapját

2015. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én majdnem egynapon születtem az édesapámmal, de még ígyse tudja biztosan. Persze hallja a család többi tagjától hogy felköszöntenek, meg ajándákoznak, így ő is felköszönt. De amúgy fogalma sincs hogy milyen napon van, csak azt tudja hogy kb akkor mint neki...

De szerintem ez nem normális. a család minden tagja tudja a többiek szülinapját, csak pont ő nem. ez milyen dolog már... én már megszoktam nem esett rosszul

2015. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nagymamámat (akit imádunk, és aki imád minket) zavarta meg a két fiú és egy lány név. Én vagyok a lány, egyfeszt az unokatesóim nevén hívott, a fiúkat meg összekeverte. Pedig heti több nap is voltunk náluk. :D A végén mind hallgattunk mindenre. :D Pedig ezt napjában többször is elismételte, nem csak évente egyszer.


Apud attól függ, hogy ennyire önző és érdektelen, meg se próbálja megjegyezni, vagy csak szétszórt és elfelejti?

2015. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!