Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a barátomnak születé...

Mit adjak a barátomnak születésnapjára? 17/L 17/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy én ismerem, nekem kell tudnom mit szeretne. Tavaly ellőttem egy ötletemet, idén kicsit bajban vagyok, bár még van 2 hónapom. Sok közös élményre megyünk, de jelenleg nincs olyan előadás amit mi szeretünk. Tortát fogom neki készíteni, de emellé szeretnék egy tárgyi ajándékot is. Minden ötletet szívesen fogadok, ettől kérlek kíméljetek, hogy magamat ajándékozzam. (Sok ilyennel találkozni itt sajnos.)

2023. jún. 15. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
2023. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%

Esetleg valami olyat, amit te készítesz. Mondjuk egy karkötő, vagy egy közös képetek bekeretezve?

Vagy valami olyat, ami a hobbijához kapcsolódik? (Ha olvasni szeret, akkor könyvet, ha festeni, akkor festéket.)

2023. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sportoló, de egy medencét nem adhatok neki :D

kapott már egy másik szeretett sportjával kapcsolatban is aláírt mezt, évfordulóra kettőnkről egy festményt. Karkötőt nem igazán hord. Nyakláncból is csak 1-et, semmi mást. Ezen kívül az élmény ajándék ami mindig betalál. Hátha addig belefutok egy olyanba, ami nagyon nagyon mi vagyunk.

2023. jún. 15. 20:36
 4/7 anonim válasza:
27%
Magadat, meztelenul
2023. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
70%

Esetleg nézz körbe a “Vegyél Hazait! Kézműves magyar termékek” nevű facebook csoportban. Rengeteg egyedi termék van, akár repohár, akár fényképes takaró, ha szeret olvasni, akkor egyedi könyvjelző, stb.

Nyugodtan írd ki kérdésként, hogy ki mit ajánl. Anonimként is megteheted.


Remélem valamennyit tudtam segíteni. :)

2023. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden segítőkész választ köszönök☺️
2023. jún. 18. 14:15
 7/7 NTBS ***** válasza:
84%
Közös fotókból album.
2023. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!