Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Apám 50. születésnapjára mit...

Apám 50. születésnapjára mit adhatnék?

Figyelt kérdés

Nagyon béna vagyok ajándékokban. Általában veszek valami sört, csokit vagy ruhát, de gondoltam, egy kerek számra mégis valami kreatívabb illene, főleg hogy a család nagy bulit szervez.

Nagyon szeret kertészkedni, íjászkodik, szokott olvasni, kedveli a viking történelmet és nagyon szereti a hasát és a söröket. Sorozatokból nagyon szereti a Trónok Harcát és a Vikingeket. Hirtelen ennyi jut eszembe. Van valami ötletetek?



2023. szept. 1. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél neki egy buzogányt
2023. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%

Az én apum nem viking,és szerintem a Te apud nem biztos hogy örülne egy ilyennek,de én egy ❤️ alakú párnát varrtam apum 50. szülinapjára. Nem lett a legszebb(mert én se vagyok túl ügyes) de nagyon örült neki:)


Azért remélem,hogy találsz vmi klassz cuccot. Apudnak pedig boldog szülinapot:)

Az élet 50 fölött kezdődik igazán:)

2023. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha gondolod egyéni személyre szabott köszöntő versek írásában egész jó vagyok. Szívesen segítek :)
2023. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Vedd meg neki könyvben a Trónok Harcát.
2023. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Egy hatalmas ölelés többet ér, mint bármilyen ajándék.
2023. szept. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Az én faterom sosem örül semminek. De 50. születésnapjára egy fényképes tortát kapott, akkor egyszer láttam őt örülni valaminek.
2023. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!