Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ki hogyan ünnepelte, ünnepli...

Ki hogyan ünnepelte, ünnepli majd a 18.szülinapját?

Figyelt kérdés
2023. okt. 13. 18:30
 1/5 anonim válasza:
Én házibulit tartottam. Szerencsére nyáron van a szülinapom, úgyhogy nem kellett gondolkozni azon, hogy hol legyen, kibasztam 2 nagy asztalt az udvarra. Kb 20-an lehettünk. Főztem pörköltet, vettem üdítőket, édesanyám sütött nekünk tortát stb. Nem kértem semmilyen ajándékot, szimplán annyit mondtam, hogy mindenki hozzon legalább annyi alkoholt, amennyit megiszik az este folyamán. Életem egyik legjobb estéje lett belőle. :)
2023. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kihasználtam az alkalmat, hogy már legálisan kocsmázhatok 😁🍻
2023. okt. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De régen voltam 18 éves. Akkoriban még legálisan vehettek a 17 évesek is ital árút. Igy a 18. születésnapom elött már be vásároltam 10 üveg pezsgőt. Igen akkoriban még lehetet, mert nem volt le korlátozva.
2023. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ültem egy padon annak az épületnek a közelében, ahol a nagymamám dolgozott korábban, amikor még kicsi lány voltam...


Régen volt ez nagyon, még a 90-es évek első felében. Nosztalgiázás céljából merengtem el akkor, hogy milyen hamar mennek az évek.

2023. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy kiadós kurvázással.
2023. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!