Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ma lettem 35 eves....valahogy...

Ma lettem 35 eves....valahogy mas mar ez az egesz szulinap tema..vagy csak en vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

2 eve otthon vagyok a gyerekkel (aki 2 eves lesz)

Covid volt elötte szoval mar akkor kevesebb lett a kontaktus a baratokkal erre ratesz ugye ha gyereke van egy embernek (aki anya es egyedul viszi a haztartast es gyerek nevelest megerti) a ferjem sokat dolgozik.


Regebben ez a nap mindig arrol szolt valamit csinaltam ami tenyleg nekem szol, engem örvend.

Anno egyetemen kivettem egy napot es elmentem shoppingolni, körmös, este a lanyokkal etterembe.

Amikor dolgoztam szinten szabit vettem ki es napközben csak magamnak voltam este pedig baratokkal.


Hat az utobbi evekben...semmi ilyen. covid alatt nem volt erre a lehetöseg (külföldön elunk ahol kemeny zarasok voltak)


terhesen eleve nem ünnepeltem, ramatyul voltam


1 eves gyereket nem lehetett egyedul hagyni


Ma pedig semmi nem jött össze, terveztem elmenni egy napot magamnak szervezni de a parom beteg lett, az oviban sztrajk volt szoval otthon voltam, mostam,foztem, takaritottam...


Nem jajveszekelni akarok...inkabb erdekelne


Nalatok is megvaltozott az egesz szüloinapozas hangulata?

Hianyzik amilyen volt regebben?



2023. okt. 24. 20:03
 1/6 Kitana. ***** válasza:
80%

Nálam nem, de nincs gyerek, meg egyéb akadályozó tényező. Szabit mindig veszek ki általában 2-3 napot akkor, a program változó, voltak baráti társaságos szülinapok, akkori párommal kettesben töltött, idén pedig anyukámmal töltöttük.

Persze ilyesmi bármikor előfordulhat, hogy összejön több dolog, mint amit írtál, de én ez esetben is bepótolnám a dolgot pl hétvégén valahogy, a lehetőségekhez mérten.

2023. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem, de persze vannak evek, amikor pont a napján nem jön össze, hogy szabadsagra tudjak menni és pihenjek. Én nem szoktam "bepotolni", abban az évben tudomásul veszem, hogy ez van és a lehetőségekhez merten ünnepelek.
2023. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
58%
Én sosem csináltam ekkora cirkuszt belőle. Könyörgöm, ez csak egy születésnap. Mi vagy te, diktátor? Esetleg Jézus? Pff....
2023. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Oszt miért is érdekeljen minket a te személyes nyomorod...?
2023. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, más, mert már nem maga a szám érdekel, hanem, hogy az elmúlt egy évben mit értem el azok közül a dolgok közül, amiket el akartam érni. Szerintem nyugodtan bepótolhatod ezt a napot 1-2 héttel később is, van hogy negatív értelemben összejönnek a dolgok. Bébiszitter? És akkor még a férjeddel is tudnál lenni egy kicsit.
2023. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
A 40. születésnapom óta igyekszem elfelejteni a születésnapomat. Nem akarom ünnepelni az öregedést. Elfogadni próbálom, de ünnepelni nem.
2023. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!