Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit ajándékozzak egy férfinek,...

Mit ajándékozzak egy férfinek, semmi ötletem nincs?

Figyelt kérdés

Férjemről van szó, igen, tudom, én ismerem a legjobban, de kifogytam az ötletekből.

42 éves, műszaki beállítottságú, barkácsolós. Különösebb hobbija ezen kívül nincs, nem gyűjt semmit. Olyat nem szeretnék, amivel dolgozni "kell".

Tárgyat szeretnék adni mindenképp, élményt most nem.

Olvasni nem szeret.

Az ilyen klasszik sapka, sál, pénztárca, táska, kisebb műszaki eszközök mind megvoltak már. Amire vágyik, az egy motor, annál azért kicsit olcsóbb valami kellene :).



nov. 20. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, milyen motort szeretne? Esetleg vedd meg neki makettben (vagy másmilyet ha nincs), mondván, hogy amíg nem lesz igazi talán ez is megteszi. Majd jól elbíbelődik vele :-) Vagy modellben.


[link]

nov. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Felnött Lego 18+ os, akar Motor kiadasban.

Valami barkacsolashoz szükseges szerszam, fúró, kalapacs, szerszamos-keszlet/lada.

nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha barkácsoló férfiaknál mindig elkél valamilyen barkácseszköz, úgyhogy azzal nem nagyon nyúlhatsz mellé...
nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!