Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel telt a 30. születésnapod?

Mivel telt a 30. születésnapod?

Figyelt kérdés
Hogyan ünneptél? Mivel leptek meg?

jan. 14. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Magamat leptem meg a férjemmel együtt :)

Itt töltöttem:

[link]

Ünnepi menü:

[link]

[link]

😀

jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak már 37 éve. Mély depiben voltam akkoriban.
jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerek egy hónap múlva lesz pont egy éve. Igazából semmi extra nem volt, nem nagyon szoktam különösebb jelentőséget tulajdonítani a szülinapoknak, FB-n is direkt levettem, hogy ne mutassa másoknak mikor van, mert valahogy attól futni tudok mikor tényleg valakivel úgy overall nem beszélünk simán csak ismerősök vagyunk, de akkor meg be kell írnia a profil alá, hogy így meg úgy boldog szülinapot.
jan. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Épp dolgoztam :)
jan. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam, de délután pár kollégám is felköszöntött, hoztak kölyökpezsgőt meg sütit. Otthon meg úgy jött fel a párom, hogy felcsengetett, nyissak ajtót, és úgy hozta fel a tortám, hogy már égtek rajta a gyertyák, nagyon megható volt. Aztán azon a héten hétvégén volt egy kis buli pár baráttal, nagyon jól sikerült, finomat főztem meg nagyon jókat beszélgettünk, kártyáztunk. Jó visszaemlékezni rá.
jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Covidos voltam, feküdtem az ágyban és Trónok harcát néztem, chipset ettem.
jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Covid volt és csóró is voltam, szóval én nem szerveztem semmit magamnak. Mások sem szerveztek semmit nekem. Páran loptak nekem egy 30-as táblát, ami így kb másfél hónap után hozzám került 😃 azóta se tudom hova rakjam.. vissza kéne vinnem valahova, közútnak vagy valami 😃

Tehát semmi értelmes nem történt. Talán épp munkanélküli is voltam, de arra nem emlékszem... megamúgy is nyár volt, szóval nyaraltam, balcsipart... csak a szokásos 😎

jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csütörtöki nap volt. Dolgoztam aznap, délután-este játszottam a Plague Tale: Innocence-szel. :)
jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
960 km-re az otthonomtól és a családomtól elmetem futni pár kilométert. Ennek már 16 éve.
jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
100%
Piercinget szúrattam ajándékba magamnak :D
jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!