Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 50.születésnapra anyukának jó...

50.születésnapra anyukának jó ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
febr. 18. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudjuk, mivel nem ismerjük őt. Ahogyan az sem világos, hogy mennyi pénzt szánnál erre.
febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
torta, virág, 2 nap 7Vge, dzsakuzzival, masszázzsal, szaunával/gőzfürdővel. tudok is egy helyet; én egyszer Siófokon voltam ilyen szállodában, klassz volt.
febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
v rajzolj neki
febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meglepetés buli családdal, barátokkal.

Torta.

Feldíszíteni a lakást 50-es díszekkel, lufi, girland, táblák, stb.

Fotókönyv az elmúlt 50 év képeitől, születésétől kezdve időrendben.

Egy közös családi élmény.

Ha valamit gyűjt (pl. régi könyvek, porcelán), akkor ahhoz a komolyabb darab.

Amire vágyik, de magának nem venné meg. Pl. egy drágább parfüm.

febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ékszer, valami háztartási vagy konyhai eszköz, pl. Keverőgép, porszívó, kávéfőző stb., ajándékutalvány egy cipőboltba vagy ruhaboltba.
febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Én mondjuk egy Fishing bérletnek örülnék pl.

Aki az 50-es számot vizuálisan megjeleníti majd a szülinapomon, azt megölöm ;DDD, hasonló sorsra jut az, aki háztartási, vagy konyhai eszközzel rukkol elő.

febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

"...háztartási vagy konyhai eszköz, pl. Keverőgép, porszívó, kávéfőző stb.,"


Egy 50-es nőnek ezek a dolgok már régesrég megvannak, és ha valamelyik el is romlott, és új kellene, akkor sem illik olyan ajándékot adni, ami úgyis kell neki. Ilyen alapon pénz is adható, hiszen az is kell neki.

Én legalábbis kivágnálak vele, mint macskát sz1rni. Porszívó? Mi van, koszosnak látod a lakásomat? Dezodor? Mi van, büdös vagyok? Kávéfőző? Imádom, amim van, nem kell másik. Keverőgép? Nem vagyok a cseléded, süsd/főzd meg magadnak amit akarsz, nekem nem kell keverőgép semmihez.

Gyerekkoromtól gyűlöltem, hogy azért kaptam cipőt, mert a régit kinőttem, karácsonyra sapkát mert a régit elhagytam szánkózáskor, és tiniként azért kaptam a sampont, mert a régi kifogyott. Hát b+.


Sokkal, de sokkal fontosabb az együtt töltött idő. Érdeklődési körétől függően egy utazás, egy wellness hétvége, akár egy mozi, ha érdeklődik egy film iránt, egy meglepetés vacsora a barátokkal (amihez NEM neki kell főznie!!!). Ötvenévesen valószínűleg még aktív, vannak vágyai, ahová régen miattad nem juthatott el. Ha apuddal együtt vannak, akkor apuddal is egyeztess, hogy ő mit tervez, vagy ő is szívesen menne-e anyuddal és veled.

febr. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
70%

50-es díszek a lakásban: persze, akárhova néz, tudja hogy öregszik... Ráadásul a buli után takaríthatja is el. Ebből a szempontból az 50-es feliratú konfetti a legjobb! XD Háztartási/konyhagép: emlékeztessük, hogy az ő dolga a házimunka... 70 évesen meg ásót kapjon akkor? XD

Szerintem vagy konkrétan rá kéne kérdezni, mondja meg mire vágyik. Nincs azzal baj. Vagy elvinni egy hétvégére valami wellnessbe, vagy bármi olyan helyre, ahol ő van kiszolgálva, és jól érezheti magát. Akár csak otthon egy nap-hétvége, amikor elé van téve minden, nem kell főzni-takarítani-mosogatni, és persze olyan ételek, ami egy ilyen alkalomra valók, és szereti is őket.

febr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van egy fajta kakaós nápolyi szelet M*****s.Nagyon szeretem ezért egy kartonnal kaptam 50.-re.Tökre örültem neki!
márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!