Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a páromnak születés...

Mit vegyek a páromnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz a 18. Születésnapja kissé előre hozva (nyári gyakorlat miatt) és hirtelen neki álltam agyalni , hogy vajon mivel tudnám meglepni, mégiscsak 18.születésnap... 6hónapja leszünk együtt Nyáron , igazából mindent szívesen fogad és mindennek tud nagyon örülni, viszont most úgy érzem oda kéne rakni magam... Vadásznak tanul, mint említettem fél éve leszünk akkora már együtt és 18éves lesz.

Nyilván vannak ötleteim, de hátha tudtok jobbat is...

Előre is köszönöm a segítséget ♡

18/L



márc. 30. 23:24
 1/4 anonim válasza:
93%

Tehát, kb 2 hónapja vagytok együtt?


Meg őszintén, mi ezt itt az interneten, ismeretlenként honnan tudjuk?


Írhatom, hogy vegyél neki új bukósisakot, ha közben nem motorozik. Vagy, hogy hívd el valahová kirándulni, ha gyűlöl kimozdulni. Vagy vegyél neki egy drágább parfümöt, ha közben mindentől piros a bőre...

márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
73%
Mennyi a keret? Esetleg egy szép óra?
márc. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha vadasznak tanul, akkor esetleg lehet egy szep kes, tor, az jol johet. Vagy tavcso talan. Ilyesmikre gondolok. Nem tom mi a keret.
márc. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Rakok pár linket, de így kicsit nehéz, hogy nem tudom mennyi a keret

[link]


[link]


[link]

márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!